Citāds krogs

Citāds krogs

Labdien!

Šodien vēlos Jums pastāstīt par krogu “cITtāds krogs”. Mazliet izklāstīšu paša kroga specifiku.  Kroga īpašnieks ir IT speciālists :). Izdzirdot vārdu krogs, nevajag nobīties, jo tieši zem šī kroga klasifikācijas slēpjas daudz kas vairāk kā vienkārši dzertuve Rīgas centrā. Jāskatās, kas lācītim vēderā, un šim lācītim vēderā atrodas bārs, ēdnīca, galda spēles, pieklājīga publika un ērts/mājīgs izkārtojums.
Atrašanās vieta vieta ir Lāčplēša/Brīvības krustojums. Dodoties ar auto būs problēmas. Sabiedriskais transports apkārt ir pietiekoši, bet pietura, kas pievestu pavisam ērti blakus, nav. Velosipēdu ārā novietot būs neērti, stabs vai mājas marga būs vienīgie varianti, varbūt, ja sarunāsiet var mēģināt ienest iekšā. Šai vietai, tautā saucamais, K2 būs piemērotākais variants.
Par pašu vietu-  pirms man kolēģi ieteica aiziet uz krogu, biju skeptisks, jo neko vairāk par mednieku desiņām ar kartupeļiem frī nevarēju iedomāties. Ieejot iekšā, biju patīkami pārsteigts. Vieta ir plaša un tīra, personāls ir kopts un pieklājīgs, ēdienu un dzērienu izvēle plaša ar draudzīgām cenām. Ja pagrabi neuzdzen klaustrofobijas lēkmes, tad viss būs labi ;).

Pusdienu piedāvājums ir ar izvēles iespējām, līdz ar to daudzkārtīgs apmeklējums neuzdzīs riebumu. Porcijas manai izsalkuma remdēšanai ir pilnīgi ok. Zupa un otrais + dzēriens kompots 3.15 EUR. Ar manu personisko aci ēdiens ir svaigs un baudāms, bez vegetas terora. Par to, vai pusdienu karstākajā laikā atradīsiet brīvu vietu, nemācēšu teikt, jo tad, kad šī vieta tika vērtēta, cilvēku praktiski nebija. Pamatojoties uz to, ka pusdienas nesa mūsu galdiņam kur bija 5 cilvēki un mēģināja mums atnest vienlaicīgi, nebija ilgi jāgaida – aptuveni 5 min.

10589628_742154199185182_1950554339_n

Iekštelpās atrodamie galdiņi ir paredzēti arī koleģiālam pusdienu apmeklējumam. Pie katra galdiņa ir monitori ar touchscreen, kuros ir internets. Pa pašu telpu arī klejo patīkams un stabils wifi. Pie katra galda ir arī izvēle starp vairākām galda spēlēm. Loģiski, ja pusdienās jāiekļaujas 60 min laikā, kroga piedāvātās privilēģijas nevarēsiet izbaudīt, bet, apmeklējot sev brīvā laikā vai pēc darba, varēs arī aizsēdēties :D. IT cilvēki ar tehnoloģiju priekšrocībām ir pacentušies un dienas piedāvājumu pirms nākšanas var aplūkot www.draugiem.lv/citadskrogs un www.facebook.com sadaļās.

Rezumē par iestādi -Ar kājām viegli pieejama vieta (ja atrodaties blakus). Viegls un uztverams piedāvājums par  paceļamu cenu. Patīkama vieta, kur ne tikai paēst, bet pačatot, gan dzīvajā, gan e-vidē.

Secinājumus izdariet paši 🙂

 

Tavs pusdienu mednieks

Normatīvs Vērtejums Komentāri Bultas
Atrašanās vieta Viduvēji
Apkalpošanas laiks Labi 5:46
Atmosfēra Labi
Ēdiena kvalitāte Labi
Apjoms Labi
Cena Labi Gala vērtējums  – 4 bultas
Dalīties un sekot: