Ātruma cilts

Ātruma cilts

Labdien!
Šodien pastāstīšu Jums par iespēju papusdienot mazliet tālāk no Rīgas centra, Juglas tuvumā pie Biķernieku trases.
Kafejnīca „Ātruma cilts” atrodas Biķernieku trases kompleksa sastāvā blakus kartingā trasei. Atrašanās vieta ir pateicīga auto braucējiem vai tiem, kuriem patīk mazliet pavizināties ar velosipēdu, sabiedriskais transports ir patālu un kājāmgājējiem tas varētu aizņemt uzradu laika, ja nu tikai blakus dzīvotājiem. Kafejnīca ir tuvu kokainai apkaimei :)) Līdz ar ko tie, kuri vēlas sēdēt ārā , baudīt vasaru un uzpīpēt ir jārēķinās ar šādu tādu mošķu kompāniju.
Pati iestāde ir ar Ļoti pārdomātu interjeru auto transporta faniem, sākot no krāsas un beidzot ar krēsliem. Ārā sēžot, ir klasiskie koka soliņi ar galdiņiem un lietussardziņu. Ir nodalīta smēķētāju zona un nesmēķētāju zona. Wifi strādā tikai iekšpusē. Atmosfēra ir baudāma, personīgi man, tikai dienas mierīgajā laikā. Ja blakus notiek treniņi vai kartinga izmantošana, cilvēki ar galvas sāpēm vārētu arī kļūt īgni.

10564965_742154002518535_270165806_o
Ēdiens pēc personiskā viedokļa ir lielisks, lai arī ir jāuzgaida. Pusdienu piedāvājumā zupa + otrais, pats paņēmu vēl kafiju un par cenu biju apmierināts – 5,80 EUR. Porcija mana kuņģa kapacitātei bija par pāris kumosi pat par daudz.  Zupa tiek pasniegta ar graudu maizīti, kur vari uzsmērēt sviestu ar zaļumiem (liels +), otrajā plovam tika piešķirts karalisks izskats. Runājot par izskatu, tas ir ļoti svarīgi, jo kā saka  – cilvēks 70% no ēdiena garšas veido ar prātu, līdz ar to izskats paveica savu uzdevumu.
Rezumē par iestādi. Ļoti laba vieta pārmaiņām un ir vieta priekš kompānijas. Ir, ko izvēlēties, bet cena no pusdienu piedāvājuma ir ievērojama. Apmeklējumu var apvienot ar aktivitātēm (kartings). Kafejnīca nesteidzīgiem cilvēkiem un auto mīļotājiem.
Secinājumus izdariet paši 🙂
Tavs pusdienu mednieks

Normatīvs Vērtējums Komentāri Bultas
Atrašanās vieta Viduvēji
Apkalpošanas Viduvēji 14:11
Atmosfēra Labi
Ēdiena kvalitāte Labi
Apjoms Labi
Cena Labi
Gala vērtējums 3 bultas
Dalīties un sekot: