Lido Jūrmala

Labdien!
Šodien vēlos Jums pastāstīt pastāstīt par iespēju papusdienot 24 km no Rīgas Jūrmalā/Majoros. Iepriekšējos rakstos biju aprakstījis Lido Dzirnavas, šī reize dos iespēju ieskatīties Lido Jūrmala vasaras terasē.
Par iespēju nokļūt turp, proatms, ja esat rīdzinieki tad bez auto, vilciena vai mikriņa būs ilgāk. Velosipēds ir lieliska alternatīva motorizētu pārvietošanās līdzekļu aizvietošanai, tomēr ceļš līdz pusdienām varētu būt ilgāks un nogurdinošāks kā ierasts.
Par pašu ēstuvi. Pirmajā brīdī, kad dzirdēju, ka Jūrmalā būs Lido, nopriecājos, vasarā esmu tur diezgan bieži un esmu Lido restorānu liels cienītājs. Brīdī, kad mana draudzene parādīja kuponu, kas deva 5EUR atlaidi, ja nemaldos un teorētiski deva lielisku iespēju labi paēst un samaksāt maz, divu domu nebija, jābrauc. Vieta ir liela un plaša, tipiska vasaras kafejnīca ar Lido firmas zīmi virs letes. Skanēja Prāta vētras mūzika, kas nav slikti, jo tā ir vienīga iespēja dzirdēt latviešu valodu Jūrmalā, pie tam zem zināmas un patīkamas melodijas :D. Cik iespēja atrast brīvu vietu ir liela, tik lete ar ēdiena izvēli bija maza. Cenas aptuveni (vismaz) 30% dārgākas (precīzi ar kalkulatoru nepārrēķināju). Cilvēku maz, izskatījās, ka pat turīgiem pilsētas viesiem šī vieta neliek sirsniņai straujāk pukstēt, lai arī laikapstākļi bija ļoti labi. Cena bez kupona 10.30 euro ar kuponu 5.30 euro.
Ēdiens cenu un kupona iekļaušanās faktoru dēļ ir nepilnīgi izvērtējams, un ceptu sardeli ar frī kartupeļiem ir grūti sabojāt. Draudzenes rīsi ar dārzeņiem bija ok (nekas īpašs). Atvainojos, par prasto raksturojumu, bet raksti tiek veidoti pēc emocijām, ko ir sagādājusi ēdienreize. Nu jā, 10.30 par sardeli, frī, kāpostu salātiņiem un dārzeņiem ar rīsiem, kur porcija bija ievērojami mazāka kā parasti ierasts Lido. 🙁
Rezumē par bistro. Majoru ielas plašā izvēles klāstā  ēstuve ar netipisku valodu (latviešu valodu). Vieta nesteidzīgiem cilvēkiem, kuri izvēlas paēst ko vairāk kā paņemtos banānus un maizītes līdzi uz Jūrmalu.

Visādi citādi, ja gribas paēst latvisko Lido ēdienu, tad iesaku doties uz Rīgu 🙂

Fotor0820142919

Secinājumus izdariet paši.
Labu apetīti

Tavs pusdienu mednieks

Normatīvs Vērtējums Komentāri
Atrašanās vieta Viduvēji
Apkalpošanas Viduvēji 7:12
Atmosfēra Labi
Ēdiena kvalitāte Viduvēji
Apjoms Viduvēji
Cena Viduvēji Ja Rīgā to pašu Lidiņā var paēst 2x lētāk, tad šeit bija sāpīgi. J
Gala vērtējums – 3 bultas (no 5)

 

Dalīties un sekot: