Grila Burgers

Labdien!
Šodien vēlos Jums pastāstīt par iespēju ieturēt pusdienas Grila Burgerā.
Šai burgernīcai ir četras filiāles, bet sīkāk rakstīšu par to, kura atrodas Stabu ielas un Brīvības ielas stūrī. Uzreiz sākšu ar atrašanās vietu. Rīgas centrs, tātad ir sabiedriskais transports, tieši pretī atrodas autobusa pietura maršrutam, kas kursē ļoti reti, garām braukā neskaitāmi mikro autobusi. Velo transporta mīļotājiem vietas nav, bet ja brauksit ar auto, Eiroparks par Jums priecāsies, jo tieši šī vieta nav populāra un atrast vietu kur nolikt auto būs. Iesaku doties ar kājām.
Par pašu ēstuvi – vieta ar savu būtību ir nemainīga jau vairākus gadus, pat darbinieki. Klusa, mierīga vieta bez sevišķa komforta. Apkārt lidinās ciešams WIFI. Interesantākais ir tas, ka lai arī vietas nosaukums ir “GrilaBurgers”, topā, manuprāt, ir tieši kebabi, pat fast food neatkarīgie eksperti (mani draugi,paziņas) saka, ka tur esot ļoti labi. Ēdienkartes piedāvājums diži neatšķiras no klasiskajiem fast food piedāvājumiem. Kondicionieris, ventilācijas sistēmas – ja arī viņiem ir, tad tās nestrādā, personīgi pats esmu jau pieradis pie šī aromāta. Ja esat steidzīgi un redzat rindu pie letes, pasaudzējiet nervus un dodaties citur, jo tas var būt ilgi.
Ja nesteidzaties vai arī esat pacietīgi un tiekat pie ēdiena, varat lasīt tālāk. Standarta komplekts cenu ziņā ir līdzīgs ar citām vietām. Es ņēmu kebabu+kartupeļus+CocaCola+mērcīte +- 4.00 eiro. Burgeri, godīgi sakot, man tur nepatīk, jo ir pasausi ar neizteiksmīgu gaļas garšu. Tas, ko viņi sauc par pamatēdienu ( 😀 ) ir frī kartupeļi, kas apbērti ar gaļas gabaliņiem un zaļajiem zirnīšiem un apdāvināti ar mērci, kura ir pietiekami garda, lai pat apavu zoli varētu nolaizīt. Tas ir tas, ko var paņemt, ja kebabs ir apnicis. Manā gadījumā komplektu glābj kebabs, tas noteikti tās mērces dēļ… Kartupeļi ir eļļaini, bezgaršīgi, piedāvātās mērcītes (tām mainās tikai krāsa). Bet, kā jau minēju, kebabs ir super.
Rezumē par iestādi. Nosaukumu vajadzētu mainīt uz “Grill Kebab”. Ātrums un burgeri nav stiprā puse, slepenais ierocis “Royal flush” ir kebabs.
Vieta, kas iesūc, jo nesteidzīga gaisotne rada patīkamu noskaņojumu (arī mazliet miegainu). Darbinieki ir tik neitrāli, ka tos nemaz nejūt.Fotor0909150634

Secinājumus izdariet paši.

Ak, jā, Grila Burgera piedāvajumi nereti ir arī kuponu portālos. Tos izmantot ir īpaši patīkami 🙂

Labu apetīti!

Tavs pusdienu mednieks.

 

Normatīvs Vērtējums Komentāri Bultas
Atrašanās vieta Viduvēji
Apkalpošanas laiks Viduvēji 7:47:00 Bez rindas
Atmosfēra Viduvēji
Ēdiena kvalitāte Viduvēji
Apjoms Apmierinoši
Cena Viduvēji Atkarīgs no komplekta Gala vērtējums 3 bultas
Dalīties un sekot: