Terra

Terra

Labdien

Šodien vēlos Jums pastāstīt par iespēju ieturēt pusdienas restorānā “Terra”. Restorāns, kas ļauj izvēlēties sev tīkamu pusdienu kombināciju.

Iesākumā par atrašanās vietu. Tipiskas Rīgas centra problēmas –  velo novietnes nav, auto novietot varēs vai nu pie restorāna vai blakus kvartālā (ja paveiksies),protams, sadarbībā ar Eiroparku. Uz Rīgas satiksmes infrastruktūru nevajadzētu paļauties, iesakāms pirms un pēc pusdienām pastaigāties, jo vieta atrodas uz Blaumaņa ielas starp K. Barona ielu un Tērbatas ielu. Blaumaņa iela 9.

Par pašu restorānu. Godīgi sakot, ja man nebūtu ieteikts izmēģināt vietu es būtu vienmēr gājis garām. No malas rodas iespaids par klasiski dārgu vietu ar klasisku piedāvājumu. Bet nē. Restorāns plašs un tīrs, ar interesantu izkārtojumu. Visu, ko ēdīsit, varat redzēt dzīvē pirms tas tiek uzlikts uz jūsu šķīvja.Tāda klasiska pusdienu piedāvājuma nav, viss restorāns ir viens liels pusdienu piedāvājums. Darbinieki ir daudz un kā skudriņas darbojas, lai ietaupītu jūsu laiku. Cenu ziņā nebūt netiek pārdots pliks gurķis par lielāku cenu. Vieta, kur vilks paēdis un kaza dzīva… tiešākajā nozīmē. Ar gaļas izstrādājumiem neaizraujas. Līdz ar to veģetārieši un vegāni lūdzu :). Ir arī gaļas un zivs opcija. Atmosfēra mierīga un patīkama. Komplektējot salātu bļodu izvēle sakumā mazliet apstulbina. Nezinu, protams, par dārzeņu izcelsmi (cik no produktiem ir Polijas dārzeņi un ģenētiski modificēti, bet to jau nekur nevar zināt) , bet kopumā ir OK. Vasarā var arī iziet pasēdēt ārā ceļa malā.

2014-08-21 15.30.21

Par ēdien. Personiskais viedoklis ir pozitīvs. Savu bļodiņu ar salātiem jums palīdz sakomplektēt vai arī varat runāt paši, ja precīzi zināt, ko vēlaties. Tas arī ir saistīts ar apkalpošanas laiku, jo, tā kā izvēle ir liela un sakumā neesat sarunājuši ar savām garšu kārpiņām, kā tās apmierināt, brītiņu pastāvēsiet pie letes. Salātiem tiek bagātīgi klāt pielikta mērce, piemēram, bazilika pesto mērce, kas automātiski padara šo ēdienu izteiksmīgāku. Nav noslēpums,  ka pesto mērce ir mūsdienīga alternatīva majonēzei tikai dārgāk un veselīgāk 😀  Klāt pie salātu bļodas tiekat pie  eko maizītes (pašizgatavotu), kas ir garšīga, bet ir jābūt stipram žoklim. Piedāvāta arī ir dienas zupa, kas nav dārga, bet es atteicos, jo man likās, ka būs pa daudz. Porcija proporcijās personiski ir lieliska, esmu paēdis un palēciena solī varu aizlekt atpakaļ līdz birojam, jo ēdiens ir viegls, bet vienlaikus barojošs.

Cenas salātiem jebkurai vienai kombinācijai:

vidējā porcija: 4.20 Eur, lielā porcija: 5.20 Eur

Rezumē par iestādi. Interesanta vieta kur paēst, ja esat noguruši no standarta “smagajiem” piedāvājumiem. Mierīga un patīkama atmosfēra par pieņemamām cenām. Vidējo aritmētisko cilvēku varētu vedināt domas uz pārmaiņām ierastajā ēdienkartē.

Starp citu, mājas lapā lieliski var apskatīties gan cenas, gan pusdienu opcijas kā tādas.

Secinājumus izdariet paši

Labu apetīti

Tavs pusdienu mednieks

Fotor0918140717

 

Normatīvs Vērtējums Komentāri Bultas
Atrašanās vieta Laba
Apkalpošanas laiks Viduvēji 6:17 Atkarīgs, vai zin ko velies pasūtīt
Atmosfēra Laba
Ēdiena kvalitāte Laba
Apjoms Apmierinoši
Cena Apmierinoši Gala vērtējums 4 bultas

 Annijas komentārs:

Es biju mērenā sajūsmā. Nevis tāpēc, ka piedāvājumā būtu kaut kas fenomenāls vai kosmiski neredzēts. Nē, absolūti nē. Vienkārši, veselīgi, garšīgi un vismaz salātu porcija bija ļooooti apmierinošā daudzumā. 🙂 Prieks, ka padomāts arī par veģetāriešiem un vegāniem, kas nudien ir retums. Kopumā – super! Ja būtu tuvāk Vecrīgai (ikdienas gaitas nav galīgi Blaumaņa ielas tuvumā), droši vien ietu tur biežāk.

Dalīties un sekot: