Eatery

Labdien!

Šodien vēlos jums pastāstīt par iespēju pusdienot pašā, pašā Rīgas centrā. Varam šo lokāciju dēvēt par Rīgas kodolu,  par Rīgas pirmsākumu, bet lielākā daļa, tomēr, šo vietu`ir saukusi un sauks par Vecrīgu. Ja precīzāk , tad iespaidi par ēdnīcu “Eatery” .

Par iestādi un nokļūšanu tur. Teikšu godīgi – ja nebūtu “Pusdienu mednieks”, tad Vaļņu ielai 30 jeb ēdnīcai, kura atrodas pretī GC (Galerija Centrs), uzmanību nekad nebūtu pievērsis. Bet, ja esat ieradušies centrā pēc gara brauciena vilcienā, autobusā, tramvajā vai trolejbusā, nav jāsteidzas pie tuvākās nezināmo čebureku izcelsmes tirdzniecības vietas. Jūs droši varat izmēģināt remdēt izsalkumu tieši šeit. Kā jau noprotat, sabiedriskais transports ir visraibākais. Velo braucēji savu transportu var atstāt vai nu pie GC vai kādas ceļa zīmes. Ar auto braukt neieteiktu, jo, kamēr atradīsit brīvu vietu, kuņga sula būs ļāvusi apēst  pašai savu kuņģi vai arī pusdienu pārtraukums būs jau beidzies. Mans vecums norāda uz to, ka esmu dzimis PSRS laikā , bet saprātīgais vecums iestājās tad, kad tas jau labu laiku bija aiz muguras. Tomēr šis fakts neliedz šo vietu asociēt ar diezgan pamatīgu PSRS aromātu, bet ne cilvēku, ēdiena vai attieksmes dēļ, bet gan telpu dēļ. Par WIFI nepateikšu, nesanāca pārbaudīt, bet vajadzētu būt pieejamam.

Ja esat glamūrīgu vietu piekritējs, tad šī nebūs īstā vieta, taču, ja vēlaties vienkāršu mājas ēdienu ēdnīcas stilā, tad gan varat uzkavēties.

Ēdiens nekas diži atšķirīgs no klasiskajiem pusdienu piedāvājumiem ēdnīcās. Ir iespējams variēt ar dienas piedāvājumu no diviem dažādiem piedāvājumiem. Ir iespējams arī kombinēt –  ar saldo vai bez tā. Savukārt, kad nonākam pie porcijām, tā ir īstā lieta, ar ko šī iestāde var atšķirties. 2.85 eur un personīgi man ir grūti piecelties. Jā, patiesi – porcijas vienaldzīgu neatstās! Otrais ēdiens nav ar izteiktām garšām, tas pat varētu teikt ir bezgaršīgs, tomēr tas ļauj piekombinēt mērci, sāli vai piparus pēc savas gaume un noteikti atstāj iespaidu, ka garša ir dabīga. Ieturot maltīti tur vairākkārtīgi, ir gadījies tikai uzrauties uz pārsālītām zupām. Kombinējot sev tīkamas lietas nesanāks diez ko pārmaksāt.

Apkalpošanas ātrums ar rindu bija 5:30 laikā, kas nav ātri. Taču ir ļoti atkarīgs no katras individuālās reizes – gadās arī, ka priekšā nav neviens un apkalpošana ir zibenīga. Apkalpošanas laiku neietekmē darbinieku slinkums vai neizdarība, bet gan pieprasījums pēc šīs iestādes. Kā jau minēju par atmosfēru tai piemīt savs šarms… Labs vai slikts, tas droši vien no katra paša atkarīgs. Telpas ir labi apsildītas, bet savs vēsums betonā tomēr pastāv.

 

Rezumē par iestādi: Ienāci,  paēdi un devies tālāk, pārlieki netērējoties un asinsvadus neaizdambējot ar taukiem.

 

Secinājumus izdariet paši 🙂

Tavs pusdienu mednieks.Fotor01016155946

 

 

Normatīvs Vērtējums Komentāri Bultas
Atrašanās vieta Labi
Apkalpošanas laiks Labi 5:30 Ar rindu
Atmosfēra Viduvēji PSRS
Ēdiena kvalitāte Viduvēji
Apjoms Ļoti labi
Cena Labi 2.85 eiro Gala vērtējums 3 bultas

 

Dalīties un sekot: