Tik Tak

Labdien,

Šodien vēlos jums pastāstīt par iespēju papusdienot ēdnīcā “Tik Tak”. Parasti raksti ir par vietām, kam ir savas nošķirtas telpas no citām, taču šoreiz būs neliels izņēmums, jo pati ēdnīca atrodas tirdzniecības centrā Rīga Plaza saucamajā “food zone”. Tiem, kuri iespējams nav saskārušies ar šādu terminu – “food zone” nozīmē sabiedriskas vietas, kur ir  atvēlēta liela platība ar vairākām maltītes ieturēšanas iespējām. Šādai vietai līdz ar ko ir grūti raksturot konkrētā ēdināšanas uzņēmuma Tik Tak auru, atmosfēru, tīrību, jo tas viss ir kopējs ar aptuveni 8-10 citiem uzņēmumiem.

Par kafejnīcu un tās atrašanās vietu. Nokļūt līdz Rīga Plaza tirdzniecības centram, ja vien nestrādājat pavisam blakus, manuprāt, nav pārāk ērti. Sabiedriskais transports nav sevišķi ērts šajā Rīgas daļā, taču ar auto novietošanu vai velo piestiprināšanu problēmas nebūs. Kafejnīca “Tik Tak” ir viena no Rīga Plaza “food zone” maltītes ieturēšanas iespējām. Blakus atrodas gan ātrās ēdināšanas restorāni, gan dažādas Āzijas tipa virtuvēs, gan analogas tipa kafejnīcas TikTakam tikai ar citu nosaukumu. Kādēļ starp visiem piedāvājumiem izvēlējos tieši šo, tas būtu jājautā numeroloģijas speciālistam. 🙂 Laikam jau tāpēc, ka ir pieejams mājas ēdienam līdzīgs piedāvājums. Atmosfēra ir lielveikals. Apsēdies, kur ir brīvs, vai garā mākslīgās ādas dīvānā, vai pie stāv galda. WiFi analayzer piedāvā kaudzi ar interneta iespējām, kas ziņu portālam vai FB lēnai lietošanai ir apmierinošs . Liels pluss, ja pusdienu laiks nav 60 min, tad pirms vai pēc maltītes varam pasist pa boksa maisu vai noskatīties kādu filmu. Bet telpām nav ne mazākās smakas no individualitātes vai intimitātes, protams.

Ēdiens. …….. Klusums. Godigi sakot, izskatās labāk kā garšo. Tiesa – piedāvājumu var sakomplektēt diezgan daudzās variācijās, komplektējot piedevas, gaļas izstrādājumus un salātus. Atsakoties no zupas, iegūstat saldo un otrādi. Liels, smags mīnus personīgi man ir, ka nav iekļauts dzēriens, par tradicionālo kompotu jāpiemaksā 50 eiro centi. Veģetāriešiem un vegāniem ieteiktu pavirzīties uz blakus esošo kafejnīcu, kur ir salīdzinoši padārgs salātu bārs vai arī uz veģetāro virtuvi.

Kopējās ēstuves raksturojums ir normas robežās. Izsalkumu remdēsit par 3.30 EUR un, ja bus neliela rosība, tad 5:30 laika izteiksmē tiksiet pie ēšanas.

Rezumē par iestādi. Apmeklējot lielveikalu var ātri paēst vienatnē vai kompānijā. Ir iespēja padomāt, kad pēdējo reizi bijāt uz kino vai spēlējāt boulingu. Kopumā porcijas ļoti labas, taču mazliet pietrūkst gardas garšas buķetes. Varbūt tāpēc, ka riekstiņi vistas mērcē ar riekstiem, bija jāmeklē ar lupu (neatradām :)) ).

Secinājumus izdariet paši.

Labu apetīti!

Tavs pusdienu mednieks

Fotor01029212046

 

Fotor1110144348

Normatīvs Vērtējums Komentāri Bultas
Atrašanās vieta Viduvēji
Apkalpošanas laiks Viduvēji 5:30 Ar rindu
Atmosfēra Viduvēji Lielveikals
Ēdiena kvalitāte Viduvēji
Apjoms Labi
Cena Viduvēji 3.30 eiro bez dzēriena Gala vērtējums 3 bultas

 

Dalīties un sekot: