MOORA

Labdien,

Šodien vēlos Jums pastāstīt par iespēju ieturēt pusdienas diezgan nepierastā vidē, kā piemēram būvmateriālu veikalā K-rauta. Iestādes nosaukums ir “Moora” un sevi klasificē kā kafejnīca. Jā, kāpēc gan lai kāds ietu pusdienot būvmateriālu veikalā? Tāpēc, ka mājās norisinās remonts, bija nekorekti izsisti čeki un bija jāgaida, kad tos savedīs kārtībā 🙂 Bet ko nu par to!

Par atrašanās vietu. Ja pusdienu laikā esat nolēmis apciemot priekšnieku ar cirvi vai kaitinošo kolēģi beidzot apklusināt ar macroflex putām, tad Ulmaņa gatve ir tas kas Jums vajadzīgs. Ja dusmu terapijas kursos esat klausījušies uzmanīgi un spējat sevi apvaldīt galamērķis ir diezgan neērts. Ar auto ir ērti un novietošana nesagādās problēmas. Velosipēds ir opcija,bet būs jāstiprina pie staba. Netālu iet garām 53 vai 22 autobus.

Par  pašu iestādi. Atmosfēriskā ziņā nekas estētiski baudāms, aromāts neatgādina kalnu svaigumu un apkārtējās skaņas neliek aizkavēties atmiņās par romantiskiem kabarē vakariem. Cilvēku kontingents nav atbaidošs, tie ir tikai kārtīgi vīrieši kuri savu algu nopelna ar kārtīgu, akurātu, dažreiz smagu darbu. Vizuālais noformējums ir tik vienkāršs, cik vienkāršs var būt. Bet ko mēs varam gribēt? Šī vieta ir domāta darbiniekiem un skrienošiem censoņiem. Piedomāts ir par cilvēku skrienošo ikdienu, kuriem mēdz aizmirsties apsveikt sev zināmos vārdu īpašniekus, tas smuki uz tāfelītes tiek atzīmēts. Ar apkalpošanas laiku šeit neizceļas, jo katrs atsevišķais ēdiens ir jānosver un tas netiek darīts ātri. Vidējais apkalpošanas laiks 4:30. Par WIFI pat neaizdomājos, jo neplānoju tur pavadīt ilgāku laiku par 15 min.

Ēdiens. Tā ir cita lieta. Ja ir teiciens “Nevērtē vīru pēc cepures”, tad šeit var izmantot “Nevērtē kafūzi pēc vienkāršajiem galdiem un krēsliem”. Es nezinu ko viņi dara ar to ēdienu, bet, personiski, man viņš šķiet ļoti garšīgs. Ok, atceramies vēlreiz – šis nav nekāds restorāns, bet elementāra pusdienotava! Un tieši šo pusdienotavas funkciju viņi pilda lieliski. 🙂 Šajā iestāde esmu ēdis visgardākos siera salātus, kuri ir gatavoti ārpus mājas. Pusdienu piedāvājums apjoma ziņā ir apmierinošs. Kārtīgam vecim būs pamaz, personiski, man pietrūka tikai dzēriens :/. Bet kā jau minēju iepriekš ēdiens ir gards un par ļoti pieņemamu cenu 2.56 eur. Komplektēt sev tīkamas ēdiena pozīcijas  neizmaksās dārgi un kā jau večiem pieklājas aliņu arī var paņemt. Pēc ēšanas ir lieliska iespēja savu galdu novākt pašam.

Rezumē par iestādi. Ja braucat uz Jūrmalu no Rīgas un neesat iekoduši, labs variants. Ja ir izdegusi spuldzīte vai dzīves biedrs/biedrene katru pusgadu atgādina dušas šļūtenes tecēšanu, labs variants. Ja vēlaties uzaicināt kādu uz pusdienām, varbūt ne pārāk labs variants.

Secinājumus izdariet paši. 😉

Labu apetīti

Tavs Pusdienu Mednieks.

 

Normatīvs Vērtējums Komentāri Bultas
Atrašanās vieta Viduvēji
Apkalpošanas laiks Viduvēji 4:30 Ar rindu
Atmosfēra Viduvēji
Ēdiena kvalitāte Labi
Apjoms Labi
Cena Labi 2.56 eiro Gala vērtējums 3 bultas

 

Fotor01029212813

 

 

Dalīties un sekot: