Smart Food

Smart Food

Labdien!

Šodien vēlos Jums pastāstīt par iespēju ieturēt maltīti iestādē “Smart Food”. Kādēļ gudrais ēdiens?! Nevis tādēļ ka apkārt ir daudz grāmatas, kur varat smelties zināšanas par ēdienu un nevis tādēļ, ka pagatavošanai izmanto jaunākās tehnoloģijas, bet visdrīzāk tādēļ, ka porcijām ir pierakstītas kalorijas. Nosaukums, manuprāt, visnotaļ veiksmīgs. Kurš gan negrib maltītē gudru ēdienu? 🙂

Par iestādi un atrašanās vietu. Nokļūt šajā iestādē ērtākais veids būs ar kājām, jo ne auto novietnes, ne velo novietnes pavisam blakus neatradīsiet, bet, ja vēlaties savu dārgo brīvo pusdienas laiku tērēt sabiedriskajā transportā tad K. Valdemāra ielā to netrūkst. Adrese K. Varldemāra iela 33. Ēdamiestāde sevi klasificē kā restorāns. Šim restorānam pašam sava mājas lapas nav, bet ja vēlaties aplūkot piedāvājumus un cenas sīkāk, tad sekojat saitei: https://www.takeout.lv/smartfood. Iespēja diez gan pārskatāmā veidā gūt ieskatu par to, ko šogad var likt galdā. Kā arīvar sekot līdzi jaunumiem viņu fb lapā.

Par brīnumu īsti nekur reklāmas restorānam nelec acīs un, kā jau minēju, savas vietas plašajā interneta pasaulē tai nav. Vai arī ir, bet tik rūpīgi noslēpta, ka to nevar uziet pat meklējot. 🙂 Par to varbūt nevajadzēt brīnīties, jo pavadot 2 stundas ēdot un novērojot izsalkušie garāmgājēji nesteidzas eksperimentēt – varbūt trūkst reklāmas? Šo vietu lielākoties iecienījuši jau lojālie klienti. Cilvēki nāk no tuvajām darba vietām un ļoti labi zina, ko vēlas. Nokļūstot tur pirmo reizi ir neliels apjukums, kaut arī darbinieces laipni visu izstāstīs un ēdiena karte ir liela un pa visu sienu. Garajos nosaukumos var mazliet apjukt. Vismaz nosaukumā: Vistas sķiņķīši pildīti ar sēnēm un sieru, pasniegti ar krāsnī ceptiem kartupeļiem un bazilika pesto. Par apjomu nebiju pārliecināts tādēļ vēl piemaksāju par zupu. Pērkot pamatēdienu, zupu saņemat par 0.99 eur. Kas nozīmē 4.50 + 0.99 eur, nav lēti, ja gribat tur pusdienot katru dienu. Vienīgi bonuss vai sauciet kā vēlaties, bet dzeramais ūdens uz galdiem ir cik vien uziet.

Ēdiens. Mazliet jau izklāstīju par piedāvājumu, bet, kā tas izpaužas dzīvē, ir mazliet savādāk. Zem visa garā nosaukuma, vienkāršiem vārdiem sakot, bija vista ar kartupeļiem un ļoti ikdienišķa zupiņa. Jā, siers tur bija, kas deva nelielu aromātu vistai. Ēdiens bija bagātīgi pārklāts ar zaļo mērci (pesto). Kā jau mēs zinām, pesto mēdz būt dažādi un kā mērce tā skaitās dārga pozīcija. Godīgi sakot, šajā pesto biju vīlies, jo tā bija eļļaina mērce bez garšas. Vai arī esmu izlepis, ēdot gardus, kārpiņas spridzinošus pesto. Pie tā visa, solītās sēnes, šķiet, vēl nebija paspējušas izaugt  :/ . Ēdiena ziņā ir forši, ka par 1.20 eur varat paņemt šķīvīti un sakrāmēt, cik varat sakombinēt salātus pēc sirds patikas. Lai nu kā, biju cerējis uz kaut ko mazliet vairāk par piedāvāto cenu. Varbūt man nepaveicās? Sekojot viņu fb lapai, kur smalki aprakstīta dienas piedāvājuma kcal katrai pozīcijai, varat bez sava piezīmju blociņa izrēķināt, cik vienā reizē esat uzņēmuši. Pozitīvi tiem, kuri rūpīgi seko līdzi diētai.

Rezumē par iestādi: Ar kājām viegli pieejams restorāns. Ieturot maltīti, kcal ir aprēķinātas jūsu vietā. Vietas pietiks visiem.

Secinājumus izdariet paši.

Labu apetīti!

Tavs pusdienu mednieks

FotorCreated

 

Normatīvs Vērtējums Komentāri Bultas
Atrašanās vieta Labi
Apkalpošanas laiks Labi 4:19 Bez rindas
Atmosfēra Viduvēji
Ēdiena kvalitāte Viduvēji
Apjoms Viduvēji
Cena Vāji 5.99 eiro Gala vērtējums 3 bultas
Dalīties un sekot: