Receptes dvēselei un ķermenim: 2.diena, Kale kokteilis

Receptes dvēselei un ķermenim: 2.diena, Kale kokteilis

Paldies visiem tiem, kuri veica pirmās dienas vingrojumu un uzskatīja par nepieciešamu turpināt pateicības maratonu! Man patiesi ir prieks, ja ir ceļa līdzgājēji. 🙂 Ir sestdiena. Esam pamodušies skaistā, saulainā brīvdienā un varam būt pateicīgi par to, ka mums ir piešķirta vēl viena diena, ko izbaudīt. Šīs dienas uzdevums būs pavisam vienkāršs un uzskatu, ka īstā darīšana sākas tieši ar trešo dienu. Tomēr pirmā un otrā diena ir ļoti jauks ievads skaistam turpinājumam. Nu ko? Tad uz priekšu, vai ne?

Sākot otrās dienas vingrinājumu var citēt Čārlzu Dikensu “Domājiet par pašreizējo laimi, tās it visiem ir atliku likām, aizmirstiet pagātnes likstas – ar dažām ir apveltīts ikviens”.

Šīs dienas maģiskais pavadonis, kas pavadīs mūs arī atlikušas 26 pateicības maratona dienas, ir Pateicības Akmens. Sameklējiet oli vai akmeni, kurš iekļaujas plaukstā, sakļaujot pirkstus. Derēs jebkāds akmens, kas Tev patīk un ko vari viegli atrast. Kad atrodi Pateicības Akmeni, noliec to pie gultas tā, lai, ejot gulēt, akmens būtu acu priekšā. Šovakar tieši pirms gulētiešanas paņem Pateicības Akmeni, satver to plaukstā. Rūpīgi pārdomā visu labo, kas dienas laikā ir noticis. Izvēlieties 1 notikumu, kas paticis vislabāk, par ko esi pateicīgs. Tad, izsakot maģisko paldies, pasakies par šo vislabāko notiku, kas noticis dienas laikā. Noliec Pateicības Akmeni atpakaļ vietā (uz naktsskapīša).

Domājot par labāko notikumu, centies būt tik pateicīgs, cik vien vari būt. Vingrinājums šķiet pavisam vienkāršs, bet ļauj novērtēt katras dienas burvību un pozitīvos notikumus.

Lūkojoties pēc vislabākā, kas pa dienu ir noticis, domās izdzīvosit daudz labu notikumu un, meklēdams vislabāko, domāsi par visu, kas ir pateicības vērts. Tādējādi arī nodrošināsi, ka katru dienu aizmigsi un pamodīsies pateicības pilns. Pie tam, ņemot vērā emociju un piesaistes likumu, ka līdzīgs piesaista līdzīgu un, ka ko dosi, to saņemsi, pozitīvās emocijas un domas ļaus Tev piesaistīt citus pozitīvus notikumus. Ja nepamēģināsi, neuzzināsi! 😉

Veselības recepte DVĒSELEI koncentrēta formā:

1.Atkārto pirmā maģiskā vingrinājuma soļus – Uzskaiti savas dzīves Svētības. Izveido sarakstu ar 10 jaunām savas dzīves svētībām un uzraksti, kāpēc esi pateicīgs. Pārlasi un pēc katra punkta saki paldies, paldies, paldies, cenšoties izjust tik lielu pateicību, cik vien spēj.
2. Atrod Pateicības Akmeni un noliec pie gultas.
3.Pirms gulētiešanas satver to plaukstā un doma par vislabāko, kas dienas laikā ir noticis. Pateicies par vislabāko notikumu, pasakot vārdu paldies.
4.Turpmākās 26 dienas ik vakaru atkārto Pateicības Akmeņa vingrinājumu.

Kad dvēsele brīnišķīgā pavasara dienā ir pabarota, var palutināt arī ķermeni 🙂 :

Veselības kokteiļa recepte ĶERMENIM:

Sastāvdaļas: kale salāts (derēs arī tagad tik aktuālās nātres), augu piens, ābols, avokado, laims, kivi

Kas jādara? Jāmaļ kopā un jādzer ārā! 🙂

kalesmoothie6

Dalīties un sekot: