Receptes dvēselei un ķermenim: 9.diena, banānu-auzu kokteilis,

Receptes dvēselei un ķermenim: 9.diena, banānu-auzu kokteilis,

9.dienā pateicības maratonā ir veltīta naudai un rēķinu vieglai, vieglai uztveršanai!

Pateicība ir pārticība, un žēlabas ir trūkums – tas ir zelta likums neatkarīgi no tā, vai runa ir par veselību, darbu, attiecībām vai naudu. Jo pateicīgāks spēj būt par savā rīcībā esošo naudu, pat, ja tās nav daudz, jo lielāku pārticību gūsi. Un otrādi.

Cilvēki lielākoties neuzskata, ka žēlojas par naudu, tomēr, ja līdzekļu trūkst, tas tiek darīts neapzināti. Žēloties iespējams gan skaļi, gan domās, un vairums pat neaptver, kādas domas valda viņu prātos. Žēlabas, negatīvas emocijas, skaudība vai uztraukumu pilnas domas rada trūkumu. Vislielākā vēlme gausties rodas tad, kad nauda ir jāizdod t.i. kādam ir jāsamaksā.

Ja ir naudas trūkums, rēķiu apmaksa var kļūt ļoti apgrūtinoša. Taču, ja žēlojies par rēķiniem, patiesībā sanāk, ka žēlojies par naudu un tas nekādi nepalīdz kļūt bagātākam.

Lai tiktu pie pārticības, ir jāizjūt pateicība par visu, kur vien vari izdot naudu, un nicinājums pret rēķinu ir nepateicība. Tev jārīkojas gluži pretēji, nekā ierasts – jāpateicas par precēm un pakalpojumiem, ko esi saņēmis no rēķinu sūtītājiem. Lai pateiktos par rēķinu, apdomā, kādu labumu sniegusi rēķinā minētā prece vai pakalpojums! Ja maksā īri vai ir hipotekārais kredīts, pateicies par to, ka Tev ir mājas, kurās dzīvo. Padomā – ja nu vienīgā iespēja tikt pie mājām būtu krāt un maksāt skaidrā naudā? Ja nebūtu kredītiestāžu vai iespēja īrēt īpašumu? Vairums ļaužu dzīvotu uz ielas, tādēļ pateicies savai kredītiestādei vai savam izīrētājam.

Ja apmaksā gāzes rēķinu vai elektrības rēķinu, padomā, kādu labumu dod apkure, silta duša, ierīces, kuras tiek darbinātas, ēdiens, kas tiek sildīts. Ja apmaksā telefona rēķinu, padomā, cik labi ir, ka vari sazvanīt savus mīļos cilvēkus, kad vien vēlies. Tāpat līdzīgi ar interneta rēķiniem.

Kopš brīža, kad gramatas autore atklāja pateicības brīnumaino spēku, viņa ikreiz, apmaksājot rēķinu, uz tā uzraksta pateicības vārdus “Paldies-apmaksāts” un nenokavē nevienu rēķina apmaksu. Sākumā, kad autorei nebija naudas rēķina apmaksai, viņa tik un ta rakstīja uz rēķina “Paldies par naudu rēķinam”. Kad viņa tika pie naudas, lai rēķinu apmaksātu, uzrakstīja uz rēķina “Paldies-apmaksāts” !

Šodien Tev jārīkojas līdzīgi! Paņem jebkuru neapmaksātu rēķinu un uzraksti uz tā “Paldies par naudu rēķinam”, un izjūti pateicību par naudu, kas Tev jāsamaksā, neatkarīgi no tā, vai Tev tā ir vai nav. Lai izteiktu pateicību par apmaksātiem rēķiniem pagātnē, paņem vecos rēķinus un uz tiem uzraksti “Paldies-apmaksāts!”. Rakstot uz katra no apmaksātajiem rēķiniem, esi tik pateicīgs, cik vien spēj būt!

Patiecība par izdoto naudu nodrošinās, ka to saņemsi arī turpmāk. Pateicības jūtas ir gluži kā Tavai naudai piesiets magnētisks, zeltīts pavediens – kad izdod naudu, tā allaž atgriežas pie Tevis.

 

Veselības recepte DVĒSELEI:

  1. Atkārto pirmā maģiskā vingrinājuma soļus – Uzskaiti savas dzīves Svētības. Izveido sarakstu ar 10 savas dzīves svētībām un uzraksti, kāpēc esi pateicīgs. Pārlasi un pēc katra punkta saki paldies, paldies, paldies, cenšoties izjust tik lielu pateicību, cik vien spēj.
  2. Paņem jebkuru neapmaksātu rēķinu, liec lietā pateicības maģisko spēku un uz katra no tiem uzraksti: Paldies par naudu rēķinam. Izjūti pateicību par naudu rēķina apmaksai neatkarīgi no tā, vai Tev tā ir vai nav.
  3. Paņem desmit apmaksātus rēķinus un uz katra no tiem uzraksti maģiskos vārdus: “Paldies-apmaksāts”. Izjūti patiesu pateicību par to, ka Tavā rīcībā ir nauda, lai rēķinu apmaksātu!
  4. Pirms gulētiešānas satver rokā Maģisko Akmeni un izsaki vārdu paldies, pateikdamies par vislabāko, kas ar Tevi šīs dienas laikā ir noticis.

Veselības kokteiļa recepte ĶERMENIM: Trakais fitnesa kokteilis!

Sastāvdaļas: auzu pārslas 50g, 2 banāni,  tējkarote ziedputekšņu, ūdens vai augu piens (kokospiens, ja nepieciešamas vairāk kalorijas), dateļu sīrups, 5 paipalu olas (ar visām čaumalām)

Kas jādara? Visu sablenderē un bauda pilnām mutēm! Lielisks kokteilis pirms treniņa – dos enerģiju un vienlaikus kārtīgi pabaros!

Banana-Oat-Smoothie2

Dalīties un sekot: