Receptes dvēselei un ķermenim: 10.diena, mango kokteilis

Receptes dvēselei un ķermenim: 10.diena, mango kokteilis

Šodien grāmata “Maģija”, kas stāsta par mākslu pateikties, pievērš uzmanību pateicībai apkārtējiem. Šeit varu roku likt uz sirds, ka paldies parādā nepalieku un uzskatu par būtisku pateikt paldies gan tiem, kas palaiž pāri ceļam, gan kasierei veikalā. Nereti man nav saprotami brīži, kad cilvēki paldies nepasaka.

Tad nu īpašs veltījums viņiem šīs dienas vingrinājumā! Pateicība ir spēcīga enerģija, tā nonāk tieši turp, kur sūtat. Iztēlojies pateicības enerģiju kā mirdzošus burvju putekļus – ikreiz, kad saki kādam paldies, Tu burtiski apber šo cilvēku ar burvju putekļiem.

Vairums no mums ikdienas saskaras ar daudziem cilvēkiem – runā pa telefonu, iet uz veikalu, uz banku, pastu, sarakstās e-pastā vai tiekas klātienē darbā, restorānos, autobusos, vilcienos un nereti šie cilvēki ir pelnījuši elementāru paldies.

Padomā par apkopējiem, kuri gāda par ielu, sabiedrisko tualešu, vilcienu, autobusu, lidmašīnu, slimnīcu, restorānu, biroja ēku u.c. vietu tīrību. Tu, protams, nespējat pateikt paldies ikvienam no viņiem, bet Tu vari pateikt paldies nākamajam, kuru sastapsi, apberot viņu ar pateicības putekļiem un pasakot paldies.

Saki paldies ik reiz, kad lidmašīnas lidojuma laikā kāds Tev kaut ko piedāvā, palīdz, palaiž garām. Saki paldies, kad restoranā viesmīlis ierāda vietu un atnes ēdienu. Saki paldies saviem kolēģiem, kas palīdz Tev darbā – administratīvajiem darbiniekiem, kurjeram, apsaimniekotājam.

Telefoniskā sarunā nesaki paldies tāpat vien. Sakiet, par ko Tu esi pateicīgs, piemēram, “Paldies par palīdzību”, “Paldies par veltīto laiku” utt. Sakot paldies kādam klātienē, raugieties cilvēkam tieši sejā nevis nomurmulējiet paldies sev zem deguna. Pasaki paldies vismaz 10 cilvēkiem šodien!

Kā arī – izlasi jau šovakar 11.dienas uzdevumu! Tas būs jāveic no paša, paša rīta, atverot acis.

 

Veselības recepte DVĒSELEI:

  1. Atkārto pirmā maģiskā vingrinājuma soļus – Uzskaiti savas dzīves Svētības. Izveido sarakstu ar 10 savas dzīves svētībām un uzraksti, kāpēc esi pateicīgs. Pārlasi un pēc katra punkta saki paldies, paldies, paldies, cenšoties izjust tik lielu pateicību, cik vien spēj.
  2. Šodien apber ar burvju pateicības putekļiem 10 ļaudis, kas Tev sniedz kādu pakalpojumu. Pateicies cilvēkiem klātbūtnē, izsakot atzinību domās. Izjūti pateicību par viņu sniegtajiem pakalpojumiem.
  3. Pirms gulētiešānas satver rokā Maģisko Akmeni un izsaki vārdu paldies, pateikdamies par vislabāko, kas ar Tevi šīs dienas laikā ir noticis.
  4. Šodien izlasi 11.dienas uzdevumu

Veselības kokteiļa recepte ĶERMENIM:

Sastāvdaļas: 1/4 tējkarotes kanēļa, 1 glāzi grieķu jogurta, 2 glāzes saldētu mango gabaliņu, 1 tējkarote vai ēdamkarote medus, sula no pus laima

Kas jādara? Visu liekam blenderī un baudām rezultātu!

Mango-Smoothie2

Dalīties un sekot: