Virtuves preču iegāde internetā

Ņemot vērā, cik daudz iespēju paver internets, nenoliedzami, tas skar arī iespēju iegādāties ekskluzīvas, interesantas, pie mums neesošas vai arī gluži vienkārši preces, kuras šeit iegādāties ir dārgāk.

Pie viena, iespēja iepriecināt ne tikai sevi, bet arī savus mīļos, ņemot vērā, ka nāk ikgadējais apdāvināšanās laiks t.i. Ziemassvētki. 🙂

Lai arī vesels lērums mājas lapu, kuras piedāvā piegādi uz Latviju, tomēr ir daļa, kur piegāde ir vai nu ļoti dārga vai arī nav vispār. Gadījumā, ja piegāde netiek nodrošināta, arī tad nevajag plinti mest krūmos, jo ir dažādi pakalpojumu sniedzēji, kas šo problēmu atrisina. Gribēju arī es ar jums padalīties savā pieredzē, ka tas patiesībā ir pavisam vienkārši.

Meklējot papildinājumu savai virtuvei izskrēju cauri dažādām mājas lapām un secināju, ka vairākas preces patiešām ir daudz izdevīgāk iegādāties internetā nekā tepat uz vietas. Biju noskatījusi vairākas preces, taču secināju, ka nav iespējams tās ērti dabūt uz Latviju… tomēr kļūdījos. Ir iespējams.

Uzzināju par iespēju EshopWedrop, kas parūpējas par to, lai mēs varētu tikt pie izvēlētajām precēm no Lielbritānijas, Polijas, Vācijas un Itālijas interneta veikaliem (nākotnē saprotu, ka varētu būt arī citas valstis, mani personīgi ļoti interesētu arī ASV). Cenas patiešām demokrātiskas, atkarīgas, protams, no preces svara. Caur viņiem iespējams arī organizēt piegādi pat, ja to piedāvā pats interneta veikals (bet, piemēram, par augstām piegādes izmaksām). Tāpat, iegādājoties vairākas preces no dažādiem pārdevējiem – ESWP tās var apvienot un nogādāt visas reizē pie Tevis mājās. Nav jāgaida, kad atnāks katra paciņa.

 

Re, te varu padalīties ar saviem pirkumiem. Dažādi sīkumiņi, bet esmu ļoti apmierināta ar kvalitāti. (tiesa, lasīju cītīgi atsauksmes)

Pavisam vienkāršs, bet man ļoti iepatikās. Patīk, ka nestāv bļodā, kurā nereti paslēpjas kāds gardums, kas nepelnīti aizmirsts aiziet bojā. Šajā gadījumā visi labumi nemitīgi ir saskarē ar gaisu un tos vieglāk neaizmirst. Pie tam dikti glīti izskatās virtuvē. Kvalitāte ļoti apmierinoša un kopumā viss tā kā linkā aprakstīts.

2. Sāls/piparu trauciņi 

Atnāca jau ar visu sāli un pipariem. Protams, iespējams nomainīt pēc savas zīmola patikas vai prasībām. Savu darbu veic labi. Pēc bildes šķiet, ka tie ir smagāki un varbūt arī prasītos mazliet smagāki, bet kopumā viss ir kārtībā un pagaidām kalpo labi.

3. 3 virtuves dēlīši un 1 virtuves dēlis

Visi dēlīši tiešam tādi diez gan pamatīgi ir. Nav plāni un viegli kā pūciņas. Attēlā vidējais (ar rakstiņu) patiesībā arī ļoti skaisti kalpo arī, lai viesiem pasniegtu uz tā uzkodas, nemaz nepārkrāmējot uz šķīvja. Vienīgais – noteikti kārtīgi tie jānomazgā pirms lietošanas, jo man ne ļoti patika rūpnieciskais aromāts, kas nāk tiem līdzi.

4. Virtuves piederumu komplektiņš

Manuprāt, patiešam labs pirkums par labu cenu (es vēl pie tam uz atlaidēm viņu dabūju). Kvalitāte pagaidām apmierina un, godīgi sakot, dzīvē šie instrumenti man patīk labāk nekā bildē. Arī pirms lietošanas noteikti kārtīgi, kārtīgi jānomazgā.

Kāda ir Tava pieredze virtuves preču iegādei internetā? Kuri ir Tavi iecienītākie e-veikali (ne tikai virtuves preču)?

Šeit saraksts ar e-veikaliem, kas var noderēt Tev!

Dalīties un sekot: