Salāti “Gaidu pavasari”

Ieraugot dažādām gardām, labām precēm atlaides veikalos, izdomāju, ka jāliek salātiem rasties. Šie būs pavisam vienkārši, vēderam viegli, gaisīgi un patīkami salāti. Iespējas variēt pēc savas patikas, protams. :)

Tomēr, lai arī šie bija ātrie, spontānie un absolūti improvizācijas salāti, tauta mājās spēja vien teikt “Atkārtot! Atkārtot!”

Ko vajag?

-1 kārtīga sauja Indijas riekstu

-Rukolas sauja (godīgi sakot, man rukola joprojām šķiet modes pārtikas produkts, šoreiz padevos atlaižu kārdinājumam un pirmo reizi pati iegādājos :D )

-Ledus salāti (puse no galviņas)

-Bazilika pesto tējkarote

-Tumšais balsamico etiķis (pirmo reizi lietoju, lielā mērā sāku saprast, kāpēc par to tā fano. Dod aromātu un patīkamu saldenumu)

-Fetaki siers (Balsamico un fetaki nodrošināja to, ka salātiem neprasījās likt ne sāli, ne cukuru. Bet tas droši vien tiem, kuriem garšu kārpiņas nav pieradušas pie liela sāls daudzuma), LIELISKI der arī kazas siers!

-Lociņš

-2 saujas atsaldētu, notīrītu garneļu

Kā vajag?

-Saplūkājam, sagriežam un visādi citādi kā vien vēlamies sadalām mazākos gabaliņos mūsu sastāvdaļas. Pievienojam pāris piles balzamiko un grauzdētus Indijas riekstus. Tas man pašai bija atklājums, ka grauzdēti tie garšo 5x labāk :)

IMG_2799

Atstāj atbildi

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s