Epikūra Dārzs

Šo bufeti varu raksturot kā vietu nesteidzīgiem cilvēkiem, lai arī šī vieta atrodas tieši blakus Brīvības ielai, atrodoties tur nekādu pilsētas burzmu nevar just. Šī bufete ir Dailes teātra sastāvdaļa un, skatoties no ielas, acīs nekrīt. Personīgi uzskatu,ka šī iestāde ir nenovērtēta. Cilvēku dienas laikā nav daudz, rindas ir reti, personāls ir patīkams un pretimnākošs. Ir vieta kur novietot riteni, bet ar auto varētu nākties Rīgas Satiksmei ziedot dažus eiro. Par ēdiena kvalitāti nevienu reizi nevaru sūdzēties- katru reizi, kad esmu blakus ēst gribēšanas brīdī, vienmēr tur iegriežos. Strādā gan ziemā, gan vasarā, taču vasarā, tur, protams, ir patīkamāk. Atmosfēra ir lieliska un izejot ārā to vien-gribas kā pasēdēt un nekur nesteigties. Inventārs būtu uzlabojams, bet sēdēšana ir ērta. Vieta nav liegta arī kuplākām kompānijām, un ir bārs ar visa veida dzērienu iespējām.

Interesanti tas, ka līdz šim tur nav bijis klasisks pusdienu komplekta piedāvājums, bet tas neliedz sev tīkami, garšīgi un par pieņemamu cenu sakomplektēt pusdienas. Varēsit atrast gan salātus (vismaz 4 veidi), gan dažādus gaļas veidus (arī vismaz 4 zortes). Piefiksējiet, ja dodaties ap pl. 16:00, tad nekā daudz tur vairs nebūs palicis, jo, kā jau ne pārāk apmeklēta vieta, uz priekšu viņi daudz netaisa + ja vakarā ir izrāde, tad viņi sāk gatavoties uzkodu brīdim. Uzkodas ir dārgas un maza daudzuma salāti, diezgan sālīti saldie un smalkmaizītes, protams, arī pārcenotas.

Ir svarīgi atzīmēt, kas man šķiet diezgan jocīgi – ja tiek uzjautāti salāti, viņi pierēķina cenu, bet ja nejautā, viņi pieliek tos klāt paši un klāt summai nepieskaita (to viņiem nesakāt, tad viņi sāks to mainīt). Kopsavilkumā tā ir vieta, kur paēst, satikt pārtraukumā kādu kolēģi, paziņu, draugu un atpūsties. Bildes iekšpusē nav pārāk glaimojošas, jo bufetniece mazliet satraucās par bildēšanu un tad to nācās darīt paslepus. Ēdiena bilde arī nav pati apetīti raisošākā, bet aknu mērce ar rīsiem un salātiem aizgāja labi 😛 Sēdēt ir patiešām patīkami, arī pie kafijas krūzes -tādēļ arī parasti paņemu kafiju, kas ir ok, pieniņu ņem cik vēlies, bet tas, protams, vidējo pusdienām atvēlēto cenu sadārdzina. Ārpuses teritorijā, gan nav atrunāts, kur drīkst smēķēt. Šķiet to var darīt visur, tādēļ potenciāliem apmeklētājiem/nesmēķētājiem esat uzmanīgi kur sēdēsit.

 

Klikšķini uz bildes, lai apskatītu bildi pilnā izmērā!

epikūra

Normatīvs Vērtējums Komentāri
Atrašanās vieta Labi
Apkalpošanas laiks Labi  2.16 min
Atmosfēra Labi Atkarīgs vai iekšā ēd vai ārā
Ēdiena kvalitāte Labi
Apjoms Labi Atkarīgs no bufetnieces
Gala vērtējums 4 bultas (no 5)
Dalīties un sekot: