Harry Morgan

Labdien!

Šodien jums piedāvāšu iespēju iepazīt mazliet izsmalcinātāku iestādi, kur paēst pusdienās, un tā ir „Harry Morgan”.” Izsmalcinātāku” es saku tādēļ, ka ne jau tur par saprātīgu cenu var paēst sautētu pīli vīna un medus glazūrā, bet gan parastu pusdienu komplektu glaunākā vietā un par lielāku cenu.

Patiesībā pusdienas vietas aprakstu būtu jāsāk ar lokāciju. Iestāde sevi ir klasificējusi kā restorānu un atrodas t/c Galerija Rīga. Ņemot vērā to, ka vieta ir gandrīz centra centrs, apkārt strādājošajiem atrast un aiziet uz turieni nebūtu problēmas. Ir vieta, kur novietot velosipēdu pie ieejas un, kā jau lielveikalam, ir sava stāvvieta (maksas). Paša tirdzniecības centra izkārtojums ir nelielā haosā, jo pacēlāju sistēma ir izvietota tā, lai aizbraucot līdz 7 stāvam jāpaiet garām katram veikalam, kuru piedāvājums varētu priecēt mazliet vairāk. Pateicoties tam, lielākā daļa izmanto liftus, kuri tur ir drausmīgi lēni, mēdz uzkārties utt., tādēļ, ja vēlaties augšā nonākt mazliet ātrāk, tad izmantojiet Blaumaņa ielas ieejas liftus – tie ir mazliet mazāk noslogoti. Uzbraucot augšā, Harry Morgan nepamanīt ir grūti, tādēļ, maldīties uz vietas nevajadzēs.

Pats restorāns nav pārāk apmeklēts, tas nozīmē, ka rindas pusdienu laikā tur nav. Pie kases pieej, samaksā un Tev atnesīs.

Standarta piedāvājums : Zupa + Otrais ēdiens + Dzēriens (Ūdens vai morss) = 3,60Ls / 5,12 Eur vai Otrais ēdiens + Dzēriens = 2,65Ls / 3,77 Eur, vai Zupa + Dzēriens = 2,00Ls / 2,85 Eur. Personiski es ņemu pirmo piedāvājumu un apjomā ar to man ir gana. Ikdienā tā nebūtu mana pirmā izvēlē, jo šajā gadījumā cena spēlē savu lomu(dažkārt gribās sajusties dārgi :D). Potenciālajiem apmeklētājiem, kuri tam nepievērš šādu uzmanību, varētu būt pat ļoti OK, jo katru dienu ir pietiekami centieni šo ēdienkarti mainīt. Bildēs redzēsit salātus (lai arī eļļaini, bet garšīgi) zupas vietā, kas man bija pārsteigums, jo parasti pirmais ir zupa, kā bija minēts, bet es tāpat biju patīkami pārsteigts. Ēdiena kvalitāte ir uzlabojama, zupas parasti ir (personīgi) pliekanas un bezgaršīgas, savukārt, otrie man patīk, pat ja tie, kā šajā gadījumā, ir rīsi ar kotleti un salātiem.Dzēriena trešā opcija minēta – kafija, kas ir ok daudzumā un garšā.

Rezumē par šo vietu: Operatīvi un samērā garšīgi var paēst un padzert kafiju. Atmosfēra ir mierīga un nesteidzīga. Tomēr, kā jau restorānā, ja uz galda nekas nestāv, ilgi tur atrasties negribas. Vieta ir ļoti tīra un personāls patiešām cenšas, par ko ir prieks.  Vasarā ir diezgan smacīgi, ziemā ir labi, taču WI-FI pieejamība būtu uzlabojama.

Atgadījums no dzīves, par ko liels plusiņš Harry Morgan: Vienu dienu draudzenei vēlējos aiznest pusdienas no Harry Morgan (kastīte līdz ņemšanai bezmaksas/iekļauts cenā). Tā nu sanāca ka vistas veltnītis ar sieru  bija tīts ar diegu. Daļu no diega diemžēl pavārs nebija pamanījis (tikai cilvēciska kļūda, neizdariet secinājumus) un sanāca nepatīkami uzkost. Mana draudzene Harry Morgan facebook kontā bija izteikusi komentāru par starpgadījumu ar diegu mutē, uz ko tika zibenīgi reaģēts. Rezultātā tika piedāvāts nākt uz kūku un kafiju kopā ar kādu draugu kompensēt negatīvās emocijas un aizstāt tās ar pozitīvām. Brīnišķīgs piemērs, kā rīkoties un izmantot sociālos tīklus, pārvēršot defektu par efektu. Man šķiet, ka tas ir ļoti liels + viņiem, ka par saviem apmeklētājiem viņi rūpējas.

Secinājumus izdariet paši, labu apetīti.

Tavs pusdienu mednieks

 

Normatīvs Vērtējums Komentāri Bultas
Atrašanās vieta Labi
Apkalpošanas laiks Labi 3:10
Atmosfēra Labi
Ēdiena kvalitāte Labi
Apjoms Viduvēji
Cena Neapmierinoši Gala vērtējums 3 bultas

harrys

Dalīties un sekot: