Delicio

Labdien,

Šodien vēlos Jums pastāstīt par iespēju ieturēt dienas maltīti pusdienu restorānā ar odziņu “Delicio”. “Ar odziņu” – to neizdomāju es, tas ir rakstīts viņu mājas lapā zem logo.

Tad jau jāsāk par pašu odziņu un atrašanās vietu. Lai būtu mazliet interesantāk nevis es izteikšu kā man šķiet, bet, ko viņi saka un to mazliet pie komentēšu.”TĀS IR ĒRTI SASNIEDZAMAS NE TIKAI RĪGAS CENTRA IEDZĪVOTĀJIEM, BET ARĪ JEBKURAM APMEKLĒTĀJAM”, ja mēs runājam par Delicio Dzirnavu ielā 49. Tiem, kuri dzīvo vai strādā blakus, būs ērti  bez šaubām, bet tie kuri nevēlas pastaigāties 15 – 20 min, būs problēmas, jo šaurās centra ielas neļauj ērti novietot auto. Pat, ja ir vieta, par to jāmaksā. Savukārt medicīnas sabiedrība “ARS” pretī ielā ir parūpējušies par velo novietni, kas priecē.

“DIENAS RESTORĀNS ‘’DELICIO’’ NEMAINĪGĀS VĒRTĪBAS IR ĒDIENU KVALITĀTE, PLAŠS SORTIMENTS, ATZINĪGS SERVISS UN ĀTRUMS.” Par ēdiena kvalitāti neko daudz nevaru teikt, nebiju paņēmis savu pārnēsājamo ķīmisko laboratoriju līdzi, kā arī sastāva uzlīme nebija nekur pielīmēta. :)) Pasta, ko biju paņēmis, līdz galam tomēr neiepriecināja, jo makaronu konsistence atgādināja nevis al dente, bet al rock. Varbūt atkal neveiksmīgs ķēriens gadījās. :/ Siera salāti, kuriem bija akcija, gan bija labi. Plašs sortiments, bez komentāriem, jā, tā patiešām ir.

Serviss un ātrums. Pamatojoties uz to, ka pašā sakumā bija ļoti liela neapmierinātība, ka bildēju ēdiena karti, pašā sākumā noskaņojums pret iestādi jau ir sabojāts. 🙁 Pēc tādas situācijas uzreiz iespaids sabojājas, lai arī apkalpojošais personāls droši vien neko sliktu negribēja, tomēr intonācija bija visai augstprātīga, nevis informējoši palūdzoša nefotografēt. Ja tā nebūtu atgadījies, droši vien iespaids uzreiz nesaplaktu. Tīri cilvēcīgs apsvērums. Ātrums arī viņiem piemīt, ja zināt, ko vēlaties, 4.10 min un ēdīsit savu maltīti.

Protams, bildēs nevarēšu atspoguļot iestādi, to jūs varat izdarīt paši, apmeklējot viņu mājas lapu. Prātā no bildēm izņemiet attiecīgos labas kameras filtrus un efektus, iedomājaties, ka cilvēki speciāli nebija gatavojušies foto sesijai. Atcerieties arī par food designer palīdzību un arī to “atņemiet” prātā no bildēm. Un tad jau + – būs reālais skats. 🙂 Bet patiešām, neko sliktu nevaru teikt. Iestāde ir tīra un galdi operatīvi tiek novākti, bet nu pusdienotava kā pusdienotava. Šī visdrīzāk nebūs vieta, kur vest dāmu skaistās vakariņās. 🙂 Vieta ir arī mājīga un silta ar patīkamiem krēsliem. Dienas piedāvājuma nav, bet pateicoties plašajam piedāvājumam, varēsit sakomplektēt sev tīkamu porciju vēderam un pa kabatai (3.69 par vidēji dārgo pastu)(porcijas nav lielas). Katru dienu ir savas atlaides, akciju kalendārs ir pie sienas. Viens no punktiem ar kuru pievilināt klientu atkārtoti, ir klientu karte, ar kuru var iegūt 10-20 % atlaidi.

 

Rezumē par iestādi. Lieliska iestāde ar odziņu, kur lielākā odziņa slēpjas tās meklējumos. Vienatnē vai kompānijā, neiebraucot ceļojuma iekrājuma kontā, varēsit ieturēt maltīti. Iestāde ir pieprasīta, līdz ar to ir vēl daļa cilvēku, kuri domā līdzīgi, ka iestādei nav ne vainas. Pielikumā dažas bildes slēptajā veidā 😉

Secinājumus izdariet paši.

Labu apetīti!

Tavs pusdienu mednieks

FotorCreated

Normatīvs Vērtējums Komentāri Bultas
Atrašanās vieta Labi
Apkalpošanas laiks Labi 4.10 Bez Rindas
Atmosfēra Labi Varētu iztikt bez starpgadījumiem
Ēdiena kvalitāte Labi
Apjoms Viduvēji
Cena Labi  + – 4.00 eur Gala vērtējums 3 bultas
Dalīties un sekot: