Tibetas virtuve

Labdien,

Šodien vēlos Jums pastāstīt par iespēju ieturēt maltīti austrumnieciskā noskaņā “Tibetas Virtuvē”. Vietai ir ļoti skaidra ideoloģija – ajūrvēdas virtuve. Pie tam blakus ir atrodams veikaliņš, kur var iegādāties dažādas preces attiecīgam dzīvesveidam.

Par iestādi un nokļūšanu turp.  Tibetas Virtuve atrodas uz Ģertrūdes ielas, kur tā mijas ar Skolas ielu. Auto var novietot, ja paveicas. Ar kājām, protams, tas vienmēr ir variants, bet var arī izmantot divriteni – blakus speciāli pielāgotais veloceliņš sagādās patīkamas emocijas. Tiesa velo novietni būs jāpameklē, jo tieši blakus ieejai tā nav.

Ēšanas vieta atgādina bistro tipu ar samērā šauru telpu/izvēli un samērā ne pārāk draudzīgu apkalpošanu (varbūt tikai pret mani 🙂 ). Ja nekas nav pret diezgan uzbāzīgo vīraka aromātu, tad viss ok. Nekad neesmu bijis Tibetā, bet cik TV un interneta bildes liek manīt, atsevišķi stila elementi tur pastāv. Ēšanas telpa ir maza un uz WC iet ir bīstami jo tur ir bedre.

Trauki ir visprastākie ko esmu savā dzīvē piedzīvojis – metāla šķīvji. Godīgi sakot, neesmu parasti absolūti piekasīgs pie traukiem, taču šie atgādināja a) suņa bļodu b) cietumnieku šķīvjus.

Tomēr patiešām nezinu, vai vīraks mani bija apdullinājis, bet īpatnēja (labā nozīmē) atmosfēra tur pastāv, pat nepamanīju vai mūzika skan vai nē. Par WIFI var aizmirst. Kompānijai un sarunām draudzīga vieta.

Ēdiens.Lai arī vieta lieliski piemērota vegāniem un veģetāriešiem, tomēr neatstāj sajūta, ka tā ir vieta, kur ēdiena pašizmaksa ir zemāka kā vidēji restorānos/kafejnīcās, bet cenas… nedraudzīgākas. Tas, protams, subjektīvi. Tomēr, ja gribi skaidri zināt, ka blakus Tavai lēcu zupai necepas kotletes, tad šī būs īstā vieta. Sojas ēdieni, sautēti dārzeņi dārzeņi, pākšaugu ēdieni ir noteikti tas ar ko šī vieta var piesaistīt veģetāriešus un vegānus. Savdabīgās garšvielas ber cik uziet (atsevišķi ir nolikti trauciņi ar iespēju piebērt, kas pašam patīk). Cena pēc maniem ieskatiem noteikti neatbilst piedāvājumam. 5.66 eur ir aptuvenā cena, lai justos paēdis. Pie tam, ja cilvēki uz vietas nebūs, 1:46 laikā varēsiet ķerties klāt maltītei. Pēc ēdienreizes, gan varat justies paēdis un viegls. Šāda veida ēdiens ir pilns ar plusiem, piemēram, labsajūta, veselība (nav treknu, pāreļļotu ēdienu), augsta uzturvielu vērtība un un un…Tomēr jāņem vērā, ka ēdiens kurš nav smags un eļļains ātri pārstrādājas un ātri varat sagribēt iekost vēl kaut ko :/ . Tas droši vien vairāk attieksies uz gaļēdājiem. Piedāvājumā ir arī saldie ēdieni, bet par tiem klusēšu, jo pamēģinājis neesmu.

Dzirdēju, ka pieejami ir arī pusdienu taloni, ar kuriem tad it kā sanākot ēst izdevīgāk. Nu, cerams, jo citādi man, godīgi sakot, līdz galam nav skaidrs, kā tā vieta tik ilgi un pastāvīgi pastāv par tādām cenām. 🙂

Rezumē par iestādi. Lielo cilvēku masu apvedceļš. Klasisko piedāvājumu alternatīva. Ja austrumi Jūs būs aizgrābuši pēc apmeklējuma tieši blakus veikaliņā varēsit iepirkt lietas, kas būs iepatikušās.

Secinājumus izdariet paši.

Labu apetīti!

Tavs pusdienu mednieks.

Normatīvs Vērtējums Komentāri Bultas
Atrašanās vieta Labi
Apkalpošanas laiks Labi 1:46 bez rindas
Atmosfēra Vāji Kautkāds savārstījums
Ēdiena kvalitāte Ļoti labi
Apjoms Viduvēji
Cena Vāji 5.66 eiro Gala vērtējums 3 bultas

 

tibet

Dalīties un sekot: