Government

Labdien,

Šodien vēlos Jums pastāstīt par iespēju ieturēt pusdienas nopietnā restorānā (vismaz no malas tā izskatās 🙂 ), bet varu apgalvot, ka, ja arī esat mazāk nopietns, būsit apmierināts :). Iestāde klasificējas kā restorāns, kas nosaukts par “Government”.

Par restorānu un tā atrašanās vietu. Atrašanās vieta ir Avotu iela 23, bet principā tas atrodas uz Avotu un Lāčplēša ielas stūra. Sabiedriskais transports -trolejbuss. Ar velosipēdu varat atbraukt, tik būt pārliecināts par tā drošību Jūs nevarat, par ko liecina blakus esošā lombarda plašais piedāvājuma klāsts un rajons kā tāds :D. Atvainojiet par stereotipiem (?). 🙂  Ar kājām – tā ir laba opcija, savukārt, ja gribas braukt ar auto, tad – kā paveicas. Lai arī restorāna aprakstā ir minēta plaša stāvvieta, to es nemanīju, varbūt, ar to ir domāts blakus esošā maksas stāvvietas placis.

Iekšējais izkārtojums ir elegants, plašs, ērts, bet, ja skatāmies kritiskāk, tad telpas nav efektīvi izmantotas. Šai vietai ir papildus funkcija – kokteiļbārs, ko pats gan neesmu ietestējis, bet izvēle ir gana plaša. Savas vietiņas interneta vidē atsevišķi nav, kā zinām mūsdienās tas tiek aizstāts ar profilu FB lapā. Tur arī ir veikti vērtējumi 42 cilvēku apmērā un 39 no tiem ir iedevuši augstāko novērtējumu. Es pats iedošu otro augstāko, nevis dizaina, nevis atmosfēras un nevis ēdiena kvalitātes ziņā, bet gan super laipnās apkalpošanas dēļ. Laikā, kad biju, tur cilvēku nebija daudz, bet, atrodoties tur un veicot novērojumus, var manīt, ka vietu ir iecienījuši jau pastāvīgie apmeklētāji. Ārzemnieks savos komentāros ir manāmā sajūsmā… Arī latvietes komentārs angļu valodā izklausās pēc tā ko vajadzēja ierakstīt nevis ko pati varbūt vēlējās 😀 Tie jau tikai mani iespaidi 🙂

Par ēdienu. Man ļoti jāatvainojas,  bet savā plašajā vērtēšanu krātuvē esmu nozaudējis pusdienu piedāvājuma cenu, atmiņā tie bija + – 4 EUR. Par to es saņemu pirmo un otro… bez dzēriena- slikti. Ļoti vēlējos tajā brīdī kafiju un, redzot manu sašutumu par dzēriena iztrūkumu, piedāvājumā man pupiņu dzērienam iedeva atlaidi :). Piedāvājums bija vājš – parasti makaroni un kotlete, bet zupa man patika. Kad izlasīju,ka restorāns sevi pasniedz kā “Eiropas un Latvijas virtuve”, man sanāca smiekli, jo mēs esam DAĻA  no  Eiropas (par ko liecina arī emblēma uz numurzīmēm 🙂 ), nevis atsevišķs piedēklis. Ja 25 gadu laikā kāds to nav sapratis, ka esam ārpus citas impērijas sastāva, tad izlasot šo var zināšanas atjaunināt. Atgriežoties pie piedāvājuma- šis lozungs European/Latvian cuisine ir nepareizs. Tādu kā tradicionālu latviešu ēdienu praktiski nav vispār, tik zupa, kur rakstīts Latvijas zivju zupa (divi veidi, nezinu kādi) Radot iespaidu, ka Tava maltīte tiek gatavota, nevis tik pasildīta pēc pasūtījuma brīža, bez lielas cilvēku apmeklētības uzsākt ēšanu varēs pēc 5:43. 🙂

Vērtējot cenas –  tās ir augstas priekš pusdienu piedāvājuma, ko baudīt katru darba dienu. Zem 4 eiro ir tikai divas pozīcijas. Protams, ja salīdzinām Latvijas restorānu reitinga augstāko galu, cenas ir lieliskas. :))

Beigās tiek piedāvāts aizpildīt mazu anketiņu, kur varat novērtēt darbu un ierakstīt e-pastu un telefona numuru, uz kuru regulāri saņemsit pusdienas piedāvājumu un jaunumus īsziņas formā.

Rezumē par iestādi: Skaista vieta ar lielisku apkalpošanu. Kompānijā vai vienatnē vietu sev atradīsiet. Un, ja piektdienā ēdot sajutīsiet, ka nedēļas nogale ir dažu stundu attālumā, nevienu netraucējot varat celties un ļauties emocijām vaļu https://www.youtube.com/watch?v=zOLsgNOwVgE .

Secinājumus izdariet paši

Labu apetīti

Tavs pusdienu mednieks

goverment

 

Normatīvs Vērtējums Komentāri Bultas
Atrašanās vieta Labi
Apkalpošanas laiks Labi 5:43 Bez rindas un ļoti patīkama
Atmosfēra Labi
Ēdiena kvalitāte Viduvēji
Apjoms Viduvēji
Cena Viduvēji ap 4 eiro Gala vērtējums 4 bultas

 

Dalīties un sekot: