VIKBOLDS

VIKBOLDS

Labdien,
Šodien vēlos Jums pastāstīt par iespēju ieturēt pusdienas Galerija Rīga 7. stāvā. Vienā no rakstiem šī vieta jau bija minēta, kur mēģināju analizēt restorānu Harry Morgan darbību (lai arī pašlaik izskatās, ka tagad darbību šajās telpās tas ir pārtraucis). Nākamā iestāde, kura jau šeit pastāv labu laiku, bet ejot garām nekad nebija atstājusi iespaidu, ka šeit var paēst klasiskas pusdienas, ir “VIKBOLDS”.

Par atrašanās vietu nav ko daudz teikt – atrodas starp Brīvības ielu un Tērbatas ielu uz Dzirnavu ielas. Satiksme šajā vietā samērā aktīva, iespējams atstāt mašīnu maksas stāvvietā. Protams, ja nebūsiet atbraukuši ar kādu no luksus klases/cenas transportlīdzekļiem t.i. ar Rīgas Satiksmes transportu. Ar kājām nākot problēmu nekādu – viss atrodas pa rokai, nekur nekas nav jānovieto un bez maksas. 🙂 Tikai tik cik kurpju nodeldēšana. Meklējot restorānu jau iekštelpās, neredzēsit lielu izkārtni ar uzrakstu VIKBOLDS. Rinķojot starp austeru jeb Trinity, vai portugāļu vīna bāru redzēsiet mazu pieticīgu bistro un tas arī būs īstais.

Par iestādi un ēdienu. Ko lai saka, personīgi, man šī vieta ir super ērta un tad, kad nejauši biju uzgājis, uz viņu nācu 6 dienas pēc kārtas un biju sajūsmā. Info par šo vietu internetā var tikai atrast Galerija Rīga mājas lapā un tur par sevi viņi izsakās īsi, lakoniski un mazliet pārslavēti. “Bistro Vikbolds steidzīgajiem piedāvā garšīgas un sātīgas maltītes par patīkamām cenām. Populāri dažādu Eiropas valstu ēdieni, laipna apkalpošana, lielas porcijas un patīkama gaisotne. Ja izsalkums moka un laika nav daudz, bistro Vikbolds palīdzēs garšīgi atgūt enerģiju un dzīvesprieku!

Analizējot šos izteikumus varu piebilst. Ja steidzaties, varat kaut ko arī priekš sevis nokavēt, jo ar tikai nelielu rindu 6:29 laikā tiksit pie ēšanas. Maltītes patiešām personīgi man ļoti garšo, it īpaši ceptās kartupeļu daiviņas. Sātīgs patiešām bija līdz darbiniece kura līdz šim mani nekad nebija apkalpojusi un par manu izbrīnu par mazo porciju teica, ka visus laiž vaļā par to,ja liek par daudz porcijās. (pašlaik tiek runāts par pusdienu piedāvājumu  2.90 pamatēdiens +dzēriens, ja vēlaties zupu 3.80). Bēdīgi, jo, ja gribu iet pusdienās tikai tur, kur pēc tam neprasās pēc vēl kāda ēdiena.

FotorCreatedyo Turpinot analizēt to, ko par sevi saka VIKBOLDS, piekrītu par populāriem “Eiropas” valstu ēdieniem. Apkalpošana ir OK. Pusdienu piedāvājuma porcija vairs nav liela. 🙁 Komplektējot porciju paši, protams, varat salikt lielu, bet tad arī attiecīgi nāksies maksāt, ne to mazāko summu. Gaisotne – tas gan ir tas, kas man te patīk :), kaut arī telpas ir mazas un šauras .

Internetu atradīsiet, bet uz WC būs jāiet uz kopējo lielveikala piedāvāto. Ja vēlaties ar savu datoru pasēdēt tad labāk to uzlādējiet, jo kontaktu kur piesprausties, neatradīsit.

Es ļoti ceru, ka šo izlasīs kāds no bistro atbildīgajām personām un pamainīs attieksmi pret darbiniekiem, kuri vēlas lai apmeklētājs saņem pilnībā to, par ko ir samaksājis (price per value).

Rezumē par iestādi. Vieta, kas steidzīgos var mazliet piebremzēt. Ja nebaidāties no šaurības tad varat vienkārši labi pavadīt laiku pusdienu pārtraukumā.

Secinājumus izdariet paši!

Labu apetīti 🙂

Tavs pusdienu mednieks

FotorCreated

Normatīvs Vērtējums Komentāri Bultas
Atrašanās vieta Labi
Apkalpošanas laiks Viduvēji 6.29 Ar  pāris cilvēku rindu
Atmosfēra ļoti labi
Ēdiena kvalitāte Labi
Apjoms Viduvēji
Cena Viduvēji 3.80 eiro Gala vērtējums 3 bultas
Dalīties un sekot: