IL CIBO DE PAPA

IL CIBO DE PAPA

Labdien,
Šodien vēlos Jūs iepazīstināt nu jau ar kārtējo Galerija Rīga ēdināšanas iestādi “IL CIBO DE PAPA”. Klasificējās kā restorāns ar Itālijas garšām.
Par iestādi un tās atrašanās vietu. Par nokļūšanu turp. Daudz netērēsim laiku, jo tas jau būs trešā ēdināšanas iestāde Galerijā Rīga. Dzirnavu un Brīvības ielas stūris un ir arī ieeja no Blaumaņa ielas puses. Vienīgā piebilde – par auto novietni. Pamatojoties uz jaunajiem autostāvvietas tarifiem, Galerijā Rīgā pašlaik ir visizdevīgāk atstāt savu spēkratu ;).

Īsumā par restorānu. Gaumīgs, plašs, no ārienes dārgs un no iekšienes arī. Pieklājīgi darbinieki un patīkama sagaidīšana. Varbūt arī vienmēr būtu gājis garām, bet, kad tika piedāvātas pusdienas iespējas par max cenu 6.40 nodomāju, ka jāpamēģina. Jo TexMex restorānā ir mazliet dārgāk, bet tur man ļoti patika. Tāpēc cerēju šeit sagaidīt ko līdzīgu. Iestāde arī aktīvi darbojās sociālajā portālā Facebook, ir arī izveidojuši mājās lapu, kur stāsta par brenda nomaiņu un centās iepīt arī daļu no mistiskas leģendas.

Šai grāmatai vāki ir grezni, bet vietu tur atradīs arī vienkāršs lasītājs. Ir patīkama atmosfēra un nedēļas nogalēs ir dzīvā mūzika. Atbilstoši gaismas efekti, ēdiena un sarunu baudīšanu komplektā ar ērtām sēžam vietām  var Jūs apstādināt ikdienas steigā. WC kopējās ar parējiem stāva apmeklētājiem. WIFI ciešams.

Par pašu galveno un tas ir ēdiens. Ja neizvēlaties pusdienu piedāvājumu, tad ēdienreize būs kā svētku diena. Ja vēlaties pusdienās sevi pabarot vai kādam izmaksāt, pamatīgu robu tas budžetā neatstās (atkarībā no algas līmeņa, protams). 6.40 EUR pilns komplekts. Starters/pamatēdiens/deserts. Starteris atnāca ātri 3:34 min. Nosaukums majestātisks – Tītara šķiņķis tunča mērcē, olu salātiem un ķiršu tomātiem. Bildēs visu aplūkosiet. Ko lai saka, šķiņķis bija un ola garām ejot uzšķaudīja. Tomātiņu nabadziņu arī vienu sagrieza. Bet īsti garšu nobaudīt nesanāca, jo viss bija noslīcis masā ko sauc par mērci. Kā jau Itālijā, ir jāņem pasta. Pasta ar bekonu saldā krējuma mērcē. Ko tur var sačakarēt?! Neko! Parasti makaroni ar mazliet bekonu un pasāļu, tumīgu efektu, ko radīja saldais krējums. Saldais ir jājautā viesmīlim, ko arī izdarīju, jo biju aizmirsts. Ļoti… ļoti… garšīga saldējuma bumbiņa ar zemeņu mērci. Tas man ļoti patika. Vēl patika tas, ka ūdens tiek papildināts cik uziet. Un ir maizīte (garšīga). Kopumā viss komplekts deva sātu un no galda piecēlos paēdis :).

vol1

Rezumē par iestādi. Ja ikdienā brāli vai māsu nesatiec, tad aizved viņu pusdienās uz IL CIBO DE PAPU. Ja vēlies iztērēt vairāk par pusdienām kā parasti, dodies uz IL CIBO DE PAPU. Ja vēlies izbaudīt Itāliju slāvu interpretācijā dodies uz IL CIBO DE PAPU.

vol2

Secinājumus izdariet paši

Labu apetīti!

Tavs pusdienu mednieks.

Normatīvs Vērtējums Komentāri Bultas
Atrašanās vieta Labi
Apkalpošanas laiks Labi 3.34 Ar  bez rindas
Atmosfēra ļoti labi
Ēdiena kvalitāte Viduvēji Ja ņemam vērā cenu
Apjoms Labi
Cena Viduvēji apmram 6.40 eur Gala vērtējums 4 bultas
Dalīties un sekot: