Skyline Bar

Skyline Bar

Skyline bārs man vienmēr ļoti paticis ar savu atmosfēru un fantastisko skatu uz Rīgu. Un patiesi – tādu skatu neatradīsi nevienā citā Rīgas kafejnīcā vai restorānā. Jāatzīstas, ka, ja vien neesat pats savas ikdienas kalējs, tad pēc tik mierīgām (lasīt – čilīgām) pusdienām birojā atgriesties nav pirmā vēlme, taču laiskai piektdienai noteikti piestāvēs. Pusdienas netiek pasniegtas ātri, līdz ar to laika ziņā jābūt pacietīgam, bet tas ir to vērts, jo atgriežoties darbā varēsit visiem pastāstīt, cik feinā vietā esat bijis. Derēs arī, lai ieturētu pusdienas ar partneri, mammu, kura atbraukusi no laukiem vai ar senu draugu, kurš uz 2 nedēļām ir atbraucis no Anglijas.

Šoreiz bija iespēja paviesoties Skyline Bar nevis uz kādu kokteili (kā tas ir bijis citas reizes :)) ), bet gan, lai izmēģinātu un nobaudītu pusdienu piedāvājumu (11:30- 17:00). Nojaušu, ka pusdienu piedāvājums ir pavisam nesens šajā vietā, tāpēc bija interesanti paskatīties, ko ir nolēmuši piedāvāt saviem klientiem šajā vietā. Ierodoties Skyline, iespējams izvēlēties sev vietiņu (vai arī to iepriekš rezervēt). Apkārt nesēdēs lielākoties nedz Jānis ar Līgu, nedz Ņina ar Dimu. Tas nozīmē, ka varēsit pat sajusties kā ārzemēs, jo lielākā daļa apmeklētāju ir ārzemnieki (solīdais gals). Pēc pāris minūtēm viesmīle atnāks un vaicās, kas ir tas, ko sirds vēlas (apkalpošana, starp citu, ļoti jauka). Ņemot vērā, ka atmosfēra un pusdienu pasniegšanas kārtība nav “fiksais variants”, iesaku rezervēt pusdienām aptuveni stundu divdesmit. Ja tik daudz laika nav, tad varbūt citu reizi? Savukārt, ja ir vēlme tikties ar kādu darījuma partneri, tad šī vieta būs ideāla.

?????????????

Par atrašanās vietu – šķiet, ka nevienam nav noslēpums, ka Skyline atrodas Radisson Latvija 26. stāvā, tāpēc jārēķinās ar mašīnas atstāšanas iespējām vai neiespējām. Visdrīzāk lielākā daļa mērķa auditorijas būs tomēr tie, kuri apkārt strādā. Un, protams, sabiedriskais transports arī ir opcija, tā te apkārt netrūkst.

Viesmīle, aicinot izvēlēties pusdienu piedāvājumu, dod A4 formāta lapu un pildspalvu. Tā kā pusdienu piedāvājumā ir paredzētas 3 pozīcijas (salāti/zupa, 2 mini burgerīši un saldais), tad uz lapas jāatzīmē savas 3 izvēles. Kā redzams, šobrīd (piedāvājums mainīšoties… kaut kad 🙂 ) no pirmā ēdiena pieejami cēzara salāti, grieķu salāti un gulaša zupa, no otrā ēdiena jēra, liellopa vai vistas burgers un saldajā augļi vai crème brûlée. Pamatojoties uz cenu un pusdienu koncepciju, tomēr prasītos, lai būtu iekļauta vismaz ūdensglāze ar laimu vai citronu :(. Lai arī piedāvājums pašā pamatā nav ne veģetārs, ne vegāns, tomēr viesmīle zināja teikt, ka visu varot sarunāt un pielāgot katra cilvēka vajadzībām (pati nepārbaudīju 🙂 ). Lai nu kā, noteikti labprāt nobaudītu pusdienas arī citās versijās t.i., kad piedāvājums mainīsies.

Pēc minūtēm 10 tikām pie pasūtītajiem dzērieniem un pēc brīža arī pie visiem ēdieniem (nes visu uzreiz). Jāsaka, ka gan zupa, gan salāti bija patiešām garšīgi. Vista cēzara salātos sulīga, kārtīgi izcepta un visādi citādi garšoja lieliski, zupu savukārt varētu mierīgi apēst vēl vienu porciju. Burgerīši pēc skata dikti glīti. Nogaršoju gan vistas, gan jēra burgerus un priekšroku noteikti dodu vistas burgerītim, jo tam klāt bija arī mērcīte, kas padarīja visu sulīgāku. Ideāli, protams, būtu, ja piedāvājumā jau uzreiz (lasīt  defaultā 🙂 )  piedāvātu bezglutēna maizi un, piemēram, lēcu burgeri, nevis gaļas. Nav noslēpums, ka alternatīvie ēdāji kļūst aiz vien vairāk, ne otrādi.

FotorCreated2

Par saldo varu teikt, ka crème brûlée savā klasiskajā izpratnē. Kā ierasts, daudz viņu nemaz nav iespējams apēst un dūšu ar to var kārtīgi “aizsist”. Neiztrūka arī klasiskā piededzinātā cukura kārtiņa pa virsu saldajam. Ņēmām arī augļus, kam it kā vajadzētu būt kā diētiskajai saldā versijai. Tiesa, diez ko diētiska tā tomēr nebija, jo augļi bija ar cukura sīrupu pārlieti (ceru, ka bez tā var arī iztikt), līdz ar ko man bija par saldu, bet draugs tāpat pamanījās apēst arī tos. Svaigās avenes, kas rotāja abus desertus, gan lika vasaru gribēt pienākam ātrākiem soļiem.

Vieta ir patiesi nesteidzīga un estētiski ļoti baudāma. Taču interjers mazliet neiet roku rokā ar praktiskumu. Galds un krēsls kokčikiem un sarunām ir kolosāls, bet lai ergonomiski (lasi – ērti) paēstu gan ne.

Skyline Bārā pieejams ir internets un, ja nepieciešams, tad kaut kur iespējams arī uzlādēt savas ierīces. Paši gan bijām “uzlādēti” un neizmēģinājām. Ak, jā, par cenu – varat iedomāties, ka šī gluži nav lētākā pusdienu versija pilsētā, tāpēc būs jāšķiras no 11 EUR un ja negribās sausajā (t.i. bez dzēriena) tad piemet vēl mazliet, + – dzeramnauda  un rezultātā jau ~15.00 EUR un visi laimīgi :). Jā, kā jau minēju, ja vēlaties papildus kādu dzērienu, tad tas vēl atsevišķi. Starp citu, svaigi spiesta apelsīnu sula bija nu ļoti salda un garšīga. Kafija arī baudāma (mans baudas mērītājs iedalās skalās “skāba” un “rūgtena” kafija, šī noteikti bija vairāk rūgtenā, tāpēc arī garšoja).

Normatīvs Vērtējums Komentāri Bultas
Atrašanās vieta Labi  

 

 

 

 

Apkalpošanas laiks Labi 20 minūšu laikā no ienākšanas brīža varējām sākt ēst. Steigā šī vieta nebūs īstā.
Atmosfēra Izcili
Ēdiena kvalitāte Labi
Apjoms Viduvēji
Cena Viduvēji 11 EUR Gala vērtējums 3,5 bultas
Dalīties un sekot: