Receptes dvēselei un ķermenim: 5.diena, avokado maizītes

Receptes dvēselei un ķermenim: 5.diena, avokado maizītes

Ir pienākusi pateicības maratona 5. diena un ir brīdis, kad jāpasaka paldies par materiālām lietām, kas mums ir dāvātas. Paldies grāmatai Maģija, kas ļauj iziet pateicības maratonu pilnā krāšņumā. 🙂

Ja piedzīvo naudas trūkumu, jāsaprot, ka uztraukums, skaudība, nedrošība, šaubas un bailes, ko izjutīsit, domājot par naudu, nekādi tai nepalīdzēs vairoties. Žēlojoties, strīdoties par naudu, dusmojoties, apšaubot cenas atbilstību, izsakot pārmetumus citiem, jūs neizpaužas pateicības jūtas par to, cik jums ir, tādēļ finansiālais stāvoklis nevis uzlabojas, bet pasliktinās. Lai nauda dzīvē vairotos, ir jāizmet no galvas pašreizējo apstākļu trūkumi un jābūt pateicīgam par līdzekļiem, kas doti pašreiz.

Pateikties par naudu – tas šķiet grūti ikvienam, kam tās trūkst. Šīs dienas vingrinājums ir 2 daļās. Vispirms padomā par bērnību, kad nauda Tavā rīcībā nebija vai bija ļoti maz. Atminoties katru gadījumu, kad nauda tika samaksāta Tavā vietā, izrunā un no visas sirds izjūti vārdu paldies. 

Vai vienmēr esi ticis pie pārtikas? Vai dzīvoji mājā/dzīvokl’? Vai Tu saņēmi izglītību vairāku gadu garumā? Kā Tu ikdienā devies uz skolu? Vai bija nepieciešamās grāmatas un vai skolā ēdi pusdienas? Vai brīvlaikā kaut kur braucāt? Kāda ir bijušas bērnības skaistākās dzimšanas dienas dāvanas? Vai Tev bija divritenis, rotaļlietas, mājdzīvnieks? Vai tiki pie jaunām drēbēm, kad biji atkal strauji izaudzis? Vai apmeklēji kino vai kādas nodarbības? Vai devies pie ārsta un saņēmi zāles? Vai ikdienā bija viss nepieciešamais – zobu birstīte, ziepes, šampūns utt.? Vai skatījies TV, zvanīji pa telefonu un izmantoji elektrību, ūdeni?

Viss minētais maksā naudu, bet Tu to saņēmi par brīvu tikai tāpēc, ka eksistē. Izdzīvojot bērnības atmiņas, aptveri, ka esi saņēmis ļoti daudz, turklāt viss tika pirkts par darbā nopelnītu naudu. Esi pateicīgs par katru šādu gadījumu, ko atceries, jo, patiesi izjūtot pateicību par to, kas ir dāvāts pagātnē un tagadnē, Tu vairo savu naudu nākotnei. To nodrošina Visuma likums.

Veselības recepte DVĒSELEI:

  1. Atkārto pirmā maģiskā vingrinājuma soļus – Uzskaiti savas dzīves Svētības. Izveido sarakstu ar 10 savas dzīves svētībām un uzraksti, kāpēc esi pateicīgs. Pārlasi un pēc katra punkta saki paldies, paldies, paldies, cenšoties izjust tik lielu pateicību, cik vien spēj.
  2. Apsēdies un kādu mirkli padomā par savu bērnību visu, ko dzīvē esi saņēmis par velti.
  3. Atminoties katru gadījumu, kad nauda tikusi samaksāta Tavā vietā, izrunā un no visas sirds izjūti maģisko vārdu paldies.
  4. Paņem dolāra vai citas valūtas banknoti un uz līmlapiņas ar lieliem, trekniem burtiem uzraksti: PALDIES PAR NAUDU, KO SAVĀ DZĪVĒ ESMU SAŅĒMIS.
  5. Vismaz 1 reizi no rīta un reizi pēcpusdienā (vai cik bieži vēlies) paņem rokās Maģisko Banknoti. Izlasi uzrakstīto un esi patiesi pateicīgs par naudu, kas Tev ir dota.
  6. Šīs dienas noslēgumā noliec Maģisko Banknoti vietā, kur to redzēsi katru dienu. Tā atgādinās, ka nemitīgi ir jāizjūt pateicība par naudas pilnību, kas Tev ir dota.
  7. Pirms gulētiešānas satver rokā Maģisko Akmeni un izsaki vārdu paldies, pateikdamies par vislabāko, kas ar Tevi šīs dienas laikā ir noticis.

Veselības brokastu recepte ĶERMENIM:

Sastāvdaļas:

Pamatam:  gatavs avokado, melnie pipari, citrona sula, tumšā vai gaišā pilngraudu maize (es izmantoju Ķelmēnu maizi), var arī šķipsnu sāls

Papildus: sālīts lasis, tomātiņi, svaigs gurķis, lobītas ķirbju sēklas, grauzdētas saulespuķu sēklas, dīgsti, vārīta ola u.c.

Kas jādara? Uz grauzdētas vai vienkārši svaigas maizītes smērē vai nu saspaidītu vai šķēlītes sagrieztu avokado. Pa virsu kaisa piparus, pārlej ar citrona sulu.

img_8155

 

Iedvesmai – 

Dalīties un sekot: