Receptes dvēselei un ķermenim: 11.diena, ķirbja kokteilis

Receptes dvēselei un ķermenim: 11.diena, ķirbja kokteilis

Patiesībā pateicība par dienu sākas brīdī, kad atveram acis. Tieši par to arī ir 11.dienas stāsts grāmatā “Maģija”. 

Kad ir pienākusi jauna diena un esi nupat pamodies, iekams vēl esi pakustējies vai izdarījis jebko citu, izrunā maģisko vārdu paldies. Saki paldies par to, ka esi dzīvs un ka Tev ir dāvāta vēl viena diena šajā pasaulē. Ja Tev šķiet, ka 1 diena ir sīkums, pamēģini kādu no tām palaist garām 😉

Saki paldies par iepriekšējās nakts ciešo miegu. Vai bija tā laime gulēt gultā ar palagiem un spilvenu? Saki paldies!

Līdz ko pēdas pieskaras grīdai, saki paldies. Vai Tev ir vannasistaba? Saki paldies! Vai ir iespēja saņemt svaigu ūdeni katru rītu? Paldies! Saki paldies, pasniedzoties pēc zobu birstītes un zobu pastas! Bez tām Tavs dienas sākums nebūtu tik patīkams. Saki paldies par dvieļiem, ziepēm, spoguli un it visu, kas atrodas Tavā vannas istabā un palīdz Tev justies svaigi, pamosties un sagatavoties dienai.

Ģērbjoties padomā, kā ir paveicies – Tev ir drēbes, kuras vari izvēlēties un vilkt mugurā. Saki paldies! Iedomājies vien, cik daudz ļaužu darinājuši ik vienu no apģērba gabaliem. 

“Mani allas ir sajūsminājusi doma par jaunu dienu, vēl vienu iespēju, jaunu sākumu un kripatiņu maģijas, kas sagaidāma tūliņ pēc rīta cēliena.”Dž.B.Prīstlijs (1894-1984)

Padari savu dienu labāku, liekot lietā daudz pateicības un ienest to pat savos rīta ieradumos. No brīža,kad atver acis, līdz mirklim, kad uzvelc apavus un esi gatavs doties prom, prātā izrunā maģisko vārdu paldies, pateicoties par it visu, kam pieskaties un ko izmanto. Pasakies par savu rīta tēju, kafiju, brokastu ēdienu. Tas viss padara rītu baudāmu un sniedz enerģiju visai dienai. Saki paldies par virtuves ierīcēm, ko izmanto, lai pagatavotu brokastis – par ledusskapi, plītiņu, krāsni, tosteri, kafijas aparātu vai tējkannu.

Katru rīt bez izņēmuma autore saka vārdu “liels”, kad grīdu sasniegusi viena pēda, un vārdu “paldies”, kad grīdu sasniegusi otra pēda. Pamēģini arī Tu 🙂

Veselības recepte DVĒSELEI:

  1.  Kad ir pienākusi jauna diena un nupat esi pamodies, iekams vēl esi pakustējies vai izdarījis jebko citu, izrunā maģisko vārdu paldies.
  2. No brīža, kad atver acis, līdz mirklim, kad esi sagatavojies dienai, prātā izrunā maģisko vārdu paldies, pateicoties par it visu, kam pieskaries vai ko izmanto.
  3. Uzskaiti savas dzīves Svētības. Izveido sarakstu ar 10 savas dzīves svētībām un uzraksti, kāpēc esi pateicīgs. Pārlasi un pēc katra punkta saki paldies, paldies, paldies, cenšoties izjust tik lielu pateicību, cik vien spēj.
  4. Pirms gulētiešānas satver rokā Maģisko Akmeni un izsaki vārdu paldies, pateikdamies par vislabāko, kas ar Tevi šīs dienas laikā ir noticis.

Veselības kokteiļa recepte ĶERMENIM: Lieliska iespēja “tikt vaļā” no pēdējiem pērnā gada ķirbjiem! 🙂

Sastāvdaļas:  ½ glāze sablenderēta ķirbja, 1 glāze nesaldināta mandeļu piena, 1 ābols, žāvētas vai svaigas dzērvenes, kanēlis pēc garšas.

Kas jādara? Sagriez ābolu, aplej to ar pienu, pievieno ķirbju biezeni un kanēli. Blenderē, līdz kokteilis kļūst viendabīgs. Pēc tam smūtiju pārkaisi ar dzērvenēm.

pump001

Dalīties un sekot: