Receptes dvēselei un ķermenim: 12.diena, avokado kokteilis

Receptes dvēselei un ķermenim: 12.diena, avokado kokteilis

Reizēm mūsu dzīvēs ienāk cilvēki, kas sagriež pasauli otrādi! Ne vienmēr tās ir otras pusītes. Reizēm tas ir kāds kolēģis, pasniedzējs, drauga paziņa, treneris vai garāmgājējs, kurš maģiskā veidā aizved Tevi tur, kur Tu nebūtu iedomājies ka nokļūsi. Šodien pateicība šiem cilvēkiem – bez viņiem mēs nebūtu tur, kur esam.

“Ikreiz, kad izdziest mūsu iekšējā gaisma, kāds to iedzedz ar savu dzirksti. Ikvienam no mums ir iemesls izteikt dziļu pateicību tiem, kuri aizdeguši mūsu dvēseles liesmu.” Alberts Šveicers (1875-1965), Nobela miera prēmijas laureāts

Reizēm ļaudis ir mainījuši mūsu dzīvi, iedrošinot, sniedzot ieteikumus vai īstajā brīdī vienkārši atrodoties līdzās. Dzīve rit uz priekšu, un mēs nereti aizmirstam par cilvēkiem, ar kuriem mums ir bijusi saskarsme un kuri ir izmainījuši mūsu dzīvi. Reizēm kādas personas ietekmi ļaudis aptver tikai krietni vēlāk, domās atskatoties pagātnē un atskāršot, ka reiz kāds ir

Atrodi kādu brīdi vienatnei, apsēdies un padomā par vismaz 3 lieliskiem cilvēkiem, kas ir izmainījuši Tavu dzīvi. Līdz ko būsi apdomājis, kas šie cilvēki ir, skaļā balsī uzrunā ikkatru no viņiem un izstāstiet, kādēļ esat viņiem pateicīgs. 

Piemēram:

“Linda, vēlos Tev pateikt paldies par to reizi,kad Tu mani iedrošināji, likdama sekot sirdsbalsij. Todien biju nomākta un apjukusi, taču Tavi vārdi mani aizkustināja. Tevis sacītais mani iedrošināja īstenot savu sapni un es pārcēlos uz Franciju. …” 

Pirmā un svarīgākā pateicības maģijas iedarbības pazīme ir laimes sajūta. Nākamā pazīme – daudz labu notikumu tuvā nākotnē. 🙂

Pirmās 12 dienas ir domātas tīrai pateicībai un šī ir pēdējā pirmā cikla diena. Tālākās dienas ir lielā mērā veltītas, lai koncentrētos uz vēlmēm. Ja esi noguris no izaicinājuma, turpini turpmākās 16 dienas Svētību un Akmens vingrinājumu. Ja gribi turpināt, tad dod man par to zināt šeit komentāros. 🙂 Ja jutīšu, ka vajag turpināt, rakstīšu arī tālākās dienas konkrēto uzdevumu.

Veselības recepte DVĒSELEI:

  1.  Uzskaiti savas dzīves Svētības. Izveido sarakstu ar 10 savas dzīves svētībām un uzraksti, kāpēc esi pateicīgs. Pārlasi un pēc katra punkta saki paldies, paldies, paldies, cenšoties izjust tik lielu pateicību, cik vien spēj.
  2. Atrodi klusu vietiņu, kurā vari pabūt vienatnē, un izveido sarakstu, kurā minēti 3 cilvēki, kas ir izmainījuši Tavu dzīvi.
  3. Skaļi uzrunā ikkatru no šiem cilvēkiem, it kā viņi būtu līdzās, un izstāsti, kādēļ esi pateicīgs viņiem un kā viņi ir mainījuši Tavu dzīvi.
  4. Pirms gulētiešanas satver rokā Maģisko Akmeni un izsaki vārdu paldies, pateikdamies par vislabāko, kas ar Tevi šīs dienas laikā ir noticis.

Veselības kokteiļa recepte ĶERMENIM: 

Šis ir mazliet īpatnējāks kokteilis, taču atzīts par Martas Stjuartes TOP 10 kokteili. Ja nu kas, varbūt noderēs! Ja ne pati recepte, tad iedvesma. 🙂

Sastāvdaļas: avokado, 1/2 glāze silken tofu, 1 bumbieris, mazliet augu piens, 2 tējkarotes medus, 1/2 tējkarote vaniļas ekstrakta, 1 glāze ledus.

Kas jādara? Liek blenderī un maļ līdz viendabīgai masai.

1615g65s1g61s6g2

Dalīties un sekot: