Smūtijs bļodā

Smūtijs bļodā

 

Kad pavasaris kavējas un jaunā raža tāpat, ir mazliet jāpiedomā, kā apgādāt ķermeni ar visu nepieciešamo. Šī recepte ir ne tik daudz domāta kā recepte, bet gan kā iedvesma likt lietā saldētos labumus un veikalā pieejamos produktus, lai sagādātu sev veselīgas un spēcinošas brokastis.

Gaidot mazuli, man bija izteikti slikta dūša no jebkā, kas atgādināja gaļu. Tā kā augošam organismam ir nepieciešamas olbaltumvielas, es izvēlējos vegānisku proteīna pulveri (pirms lietošanas jāskatās sastāvs, vai viss ir ok), jo ar piena pulveriem man draudzība nav pārāk laba, lai neteiktu, ka nav vispār. Šajā receptē izmantotais brokastu proteīna pulveris arī ir viena no ļoti labajām proteīna gūšanas alternatīvām. To var likt klāt kur vien sirds kāro – smūtijos, jogurtos, pankūkās un visur citur, kur vien sirds kāro. Rekomendēju!

No aprīkojuma nepieciešams vien blenderis. Es šoreiz izmantoju Nutribullet pro.

Kādas sastāvdaļas nepieciešamas?

Smūtijs:
150 ml mandeļu piens
3. ē.k. BIO Planete proteīns (atrodams klikšķinot uz linka) (Satur daudz šķiedrvielas, olbaltumvielas, nesatur glutēnu, vegānisks. Tas satur arī daudz dzelzs un magnija)
100g saldētas ogas (izmantoju mellenes. vasaras krājumi ir laba lieta, bet, ja tādu nav, piemēram, Prismā ir laba saldēto labumu izvēle)
1 apelsīns (vai tikai tā sula)
1 liels banāns
1 ē.k. karote čia sēklas

Dekoram
1 t.k. čia sēklas
1 t.k. sezama sēklas
Valrieksti
Dateles
Mellenes

Vai jebkas cits pēc izvēles.

Kas jādara?

  • Blenderī ieliek visas smūtija sastāvdaļas un maļ līdz iegūta viendabīga masa.
  • Liek bļodā, dekorē ar izvēlētajām sēklām, riekstiem un ogām.
  • Ēd pilnām mutēm un priecājas, cik daudz labu un veselīgu lietu tiek apēsts. 🙂

Dalīties un sekot: