Ēšana vadoties pēc zvaigznēm: Nedēļas ēdienkarte

Vēdiskā astroloģija ne tikai izskaidro pagātnes notikumus un iesaka, kādām darbībām ir piemērota un labvēlīga Tava nākotne, bet arī piedāvā variantus, kā risināt vai uzlabot šī brīža situāciju un potenciālos scenārijus.

Mūsu dzīves sfēras tāpat kā mūsu domas un rīcības pārvalda planētas un izrādās, ka katrai planētai atbilst noteikti pārtikas produkti. Attiecīgi, izvēloties konkrētajās nedēļas dienās savā ēdienkartē ielikt konkrētus pārtikas produktus, mēs varam uzlabot attiecīgo planētu pārvaldītās dzīves sfēras.

Šīs princips ir ļoti vienkāršs. Paskat:

Nedēļā ir 7 dienas un katru no tām pārvalda kāda planēta. Piemēram, svētdienu pārvalda Saule (ne velti to angliski sauca par Sunday), bet sestdienu – Saturns (Saturday) utt. Un, ja Tev ar kādu planētu ir ne pārāk labas attiecības, tad tās vajadzētu uzlabot.

Bet, kā uzlabot attiecības ar planētu??? Ļoti vienkārši! Tieši tāpat kā attiecībās ar cilvēkiem: ja vēlies kādam būt draugs, nenāk par skādi painteresēties, kas tad viņam patīk, un iepriecināt viņu – parādīt, ka atceries par viņi, pazīsti viņu, novērtē un gribi, lai viņš jūtas labi ar Tevi. Ja atbalstīsi savu draugu, viņš noteikti gribēs Tev atmaksāt par tik sirsnīgu attieksmi, un iedos vislabāko, kas viņam ir priekš Tevis.

Šajā rakstā Tu uzzināsi:

  • Kādas nedēļas dienas, kura planēta pārvalda;
  • Kādus pārtikas produktus ēst katrā nedēļas dienā;
  • Ko tieši Tev uzlabos diēta, kuru rekomendē vēdiskā astroloģija.

 

Nedēļas diena: Svētdiena

Planēta: Saule (Sūrja)

Par ko atbild: veselība, redze, dzīvesprieks, pašpārliecība, vara, valdība, ego, dvēsele, karjera, harizma, tēvs, priekšnieks, autoritāte.

Produkti: Kvieši. Produkti zeltainā, dzeltenā un sarkanā krāsā.

Nedēļas diena: Pirmdiena

Planēta: Mēness (Čandra)

Par ko atbild: Māte, emocionālais stāvoklis, laimes sajūta, prāts, intuīcija, mājas, organisma šķidrumi.

Produkti: Rīsi. Produkti baltā krāsā. (Īstenībā galvenais pirmdienas produkts ir piens, bet mēs piena lietošanu uzturā neatbalstām. Un, starp citu, saskaņā ar ājurvēdu pienu var dzer tikai uzsildītu un tikai pirms saullēkta vai pēc saulrieta, jo citādāk piens nepārstrādājas.)

Nedēļas diena: Otrdiena

Planēta: Marss (Mangala)

Par ko atbild: Asas saslimšanas, tiesas prāvas, traumas, ienaidnieki, konflikti, kustamais/nekustamais īpašums, attiecības ar jaunākiem brāļiem/māsām, asinis, muskuļi, drosme, spēks, spēja novest lietas līdz galam.

Produkti: Sarkanās lēcas. Produkti sarkanā krāsā. (Īpaši svarīgi otrdienās nelietot uzturā dzīvnieku izcelsmes produktus, jo nekas tā neharmonizē Marsu kā nevardarbības principa ievērošana!)

Nedēļas diena: Trešdiena

Planēta: Merkūrijs (Budha)

Par ko atbild: Intelekts, komunikācija, humora izjūta, sadarbība, lokanība, tirdzniecība, izglītība, mācīšanās, atmiņa, runa, rakstīšana, ‘galvas slimības’.

Produkti: Mung pupiņas. Produkti zaļā krāsā.

Nedēļas diena: Ceturtdiena

Planēta: Jupiters (Guru)

Par ko atbild: Finanses, zināšanas, morāles principi, skolotāji, vīrs, bērni, radīšana, veiksme, reliģija, garīgās prakses, aknas.

Produkti: Turku zirņi. Produkti dzeltenā un orandžā krāsā. Rieksti.

   

Nedēļas diena: Piektdiena

Planēta: Venēra (Šukra)

Par ko atbild: Māksla, dizains, poēzija, baudas, komforts, greznība, skaistums, laulības, uzticība, kaisle, reproduktīvā sistēma.

Produkti: Sviesta pupas. Saldumi, delikateses.

Nedēļas diena: Sestdiena

Planēta: Saturns (Šani)

Par ko atbild: Askēzes, vientulība, zaudējumi, hroniskas slimības, vecas lietas, disciplīna, pacietība, ilgmūžība, nāve, strādīgums, rutīna, stabilitāte, mugura, kājas.

Produkti: Melnās sezama sēklas, melnās lēcas, melnās pupiņas un citi melnās vai tumši zilās krāsas produkti.

Īsa pamācība, kā izmantot šo informāciju:

Tātad, piemēram, Tu vēl neesi satikusi savu liktenīgo vīrieti, skolotāji mūždien Tev ir sagādājuši galvassāpes, ar savu labklājības līmeni nevarētu teikt, ka esi apmierināta, Tu visu laiku par to vien sapņo, lai Tev beidzot paveiktos, un vēl tās pumpas… Aha, tas nozīmē, ka visticamāk Jupiters (jeb kā viņu pareizi būtu jāsauc sanskritā – Guru) Tavā horoskopā jūtas slikti, un viens no veidiem, kā Tu vari viņam likt justies labāk, ir ēst turku zirņus katru ceturtdienu. Izklausās sarežģīti? Tas nebūt tā nav! Turku zirņi šobrīd ļoti populārs produkts, kurš visticamāk būs ēdināšanas iestādes ēdienkartē, ja tur ir kāda veģetāra opcija. Piemēram, humusu un falafelus taisa kā reiz no turku zirņiem. Lielveikalā nopērkamos turku zirņus bundžiņā var pielikt klāt jebkuriem svaigiem salātiem – tas ir lielisks proteīna avots. Un saldajā Tu vari pagatavot gardās un ārkārtīgi vienkārši pagatavojamās turku zirņu miltu pankūkas. Lai labi garšo!

Receptes ar ēdieniem, kas iekļauj katrā dienā ieteicamos produktus sekos turpmākajās nedēļās!

Šo rakstu ir sagatavojusi blogere un vēdiskā astroloģe Tīlija Klusa speciāli priekš Annijas un Voila.lv. To pārpublicēt ir kategoriski aizliegts.

Ja Tu vēlies uzzināt, ko vēl Tu varētu darīt, lai potenciāli paceltu savas dzīves kvalitāti kopumā vai uzlabotu konkrētas dzīves sfēras, Tu vari to izdarīt BEZMAKSAS vēdiskās astroloģijas online kursā,kurā varēsi apgūt vēdiskās astroloģijas pamatus personīgai lietošanai tikai 8 nedēļu laikā, lasot materiālus sev piemērotā laikā un vietā. Piesakies jau tagad!

Dalīties un sekot: