Oktobra atklājumi 2017

Oktobra atklājumi 2017

Nav noslēpums, ka man ļoti patīk izmēģināt jaunus produktus un pakalpojumus, gūstot lērumu patīkamu emociju. Reizēm sanāk vairāk, citreiz mazāk, bet ir pāris patīkamas pieredzes, par kurām vēlos pastāstīt arī jums. Ja nu noder pašiem vai jūsu tuvajiem.

Kokosriekstu karamele

Kur nopērkama? Dabas Stacija

Ar ko ir ievērības cienīga? Ļoti garšīga. Vai ar to nepietiek? Bet, ja nopietni, tad laba alternatīva vegāniem vai tiem, kuri nedrīkst lietot piena produktus, jo klasiski karamele ietver sevī arī piena produktus. Protams, karameli iespējams pagatavot arī pašiem, taču šī gatavā ir nenoliedzami lieliska un aiztaupīs neizdošanās iespēju, gatavojot pašam. Ā, jā, turpat atrodams arī iebiezinātais kokospiens. 🙂 Cena ap ~2,80 EUR.

Zemesriekstu čili mērce

Kur nopērkama?  Dabas Stacija

Ar ko ievērības cienīga? Kamēr nedrīkstēju uzturā lietot piena produktus, manai fantāzijai problēmas sagādāja izdomāt, ar ko ēst dažādus ēdienus, ja mērču klāsts ir ierobežots. Šī mērce ir absolūti vegāniska, pie tam, kas man ļoti garšo – arī pikanta. Tiesa, sākotnēji pagaršojot šķita īpatnēja garša, bet burciņa šīs mērces “aizlidoja” vēja spārniem. Ir arī citas mērces no šīs pašas sērijas, nebūt ne sliktākas. Cena gan priekš ikdienas lietošanas ir paliela- aptuveni 3,40 EUR par burciņu.

Bio buljons

Kur nopērkams? Biotēka

Ar ko īpašs? Šim tiešām ir ļoti labs sastāvs. Nu galīgi nav vienmēr laika gatavot svaigu buljonu. Varbūt vienradžu un delfīnu pasaulē ir gana laika, bet realitātē nav. Šim sastāvā ir vien sāls, pilngraudu rīsu milti (izklausās dīvaini,bet nav) un dārzeņi. Lieliska opcija lielākiem un mazākiem kulināriem šedevriem. Iet pietiekoši ilgam laikam, tāpēc cenu būtiski nevar izjust.

Kokosriekstu čipsi

Kur nopērkami? Biotēka

Ar  ko īpaši? Ļoti, ļoti garšīgi. Lieliski derēs kūkām, putrām un vienkārši našķiem. Jā, padārgi gan. Bet nu labāk šos čipsus nekā paciņu cigarešu jebkurā gadījumā :)) Garšu grūti noraksturot, jo garšo pēc debesīm, bet vispār tāds mazliet apgrauzdēti maigi salds kokoss. Tiešām ņammm. Cena (ap 4 EUR) nav no mazajām, bet garša to attaisno. :))

Sorgo putra

Kur nopērkama: Dabas Stacija

Ar ko īpaša? Sorgo ir Latvijā vēl galīgi svešs graudaugs. Tas pēc sastāva un vērtīguma ir līdzīgs auzām. Tajā nav glutēna. Garša ir mazliet atšķirīga un būtībā laba izvēle tā ir vienkārši tāpēc, lai pamēģinātu kaut ko jaunu! Protams, lielos kvantumos izdevīgākas būs auzu pārslas, bet šad tad pārmaiņām der pamēģināt arī šo vai citus graudaugus. Starp citu, ļoti garšīga šī putra ir kopā ar karameli. (Cena ap 2 EUR)

Interneta veikals: Cesars.lv

Grūti izcelt vienu labāko produktu tur, jo to tur ir desmitiem – kokospieni, visu veidu nūdeles, mērces, karija pastas un vēl daudz, daudz, daudz kas cits lielisks. Lieliska vieta, kur atsvaidzināt virtuves kulināros piedzīvojumus. Gluži kā doties trakā ceļojumā pēc 10 gadu attiecību rutīnas. 🙂 Visus produktus, protams, neesmu pamēģinājusi, bet labprāt pamēģinātu. Liela daļa šo produktu ir arī lielveikalos, bet, ja nu ir vēlme par izdevīgāku ciparu tos iegādāties (un pie tam visus īpašos produktus pie viena), tad noteikti atmaksāsies aizbraukt pakaļ pie viņiem uz biroju, lai nav jāmaksā piegādes maksa. Tiesa, minimālais pasūtījuma apjoms – 20 EUR.

Dalīties un sekot: