Decembra atklājumi 2017

Decembra atklājumi 2017

Decembris nenoliedzami ir dāvanu laiks, kad cilvēki metas uz veikaliem gādāt saviem tuvajiem vajadzīgas un mazāk vajadzīgas lietas. Varbūt arī kāds no šiem decembra atklājumiem šķitīs jums noderīgs un saistošs.

  • Lavandas SPA – piedāvājumā ietilpa masāža lavandas smaržu notīs, kā arī pēdu un plaukstu skrubēšana. Šis bija patīkams veids, kā atrauties no realitātes un ikdienas,lai kaut uz stundiņu aizvērtu acis un atbrīvotos. Pavisam noteikti iesaku atrast laiku sevi palutināt. Un galu galā, ja ne sevi, tad savu mīļos pavisam noteikti – varu droši teikt, ka pašai ir grūti saņemties sevi palutināt. Daudz un dažādas idejas, kā arī Lavandas SPA atrast var Dāvanu Servisa mājas lapā.

  • Vegāniski proteīna batoniņi – Zinu, ka bieži ir bažas par ātro batoniņu lietderīgumu un veselīgumu, jo nereti, lai arī vegāniski, tomēr bieži ir klāt palmu eļļa un daudz cukura. Uzskatu, ka šis batoniņš, kas Dabas Stacijā ir jaunums, ir lieliska alternatīva. Īpaši jau tāpēc, ka tajā ir procentuāli ļoti daudz olbaltumvielu. 
  • LOGONA kosmētika – ļoti patīkama un atsvaidzinoša kopjošā kosmētika. Esmu pamēģinājusi micelāro ūdeni, toniku, dienas krēmu un acu krēmu, kas praktiski nodrošina pilnu kopšanu. Jāsaka, ka vislielākajā sajūsmā esmu tieši par micelāro ūdeni, kuram vēl pavisam nesen vispār nesapratu jēgu. Patiešām ļoti patīkama sajūta ādai un ļoti viegli nonāk nost kosmētika. Pozitīvi, ka uz iepakojuma ir norādīta secība, kādā produkti jālieto. Arī iesācējam viss būs skaidrs. Ak, un jā, jāpiemin, ka šī konkrētā sērija smaržo pēc Damaskas rozes. Iegādāties var visos Biotēka veikalos vai Biotēkas interneta veikalā.

  • Griķu makaroni – jāteic, ka man ir divi TOP veikali, kur pērku alternatīvo pastu. Šī konkrēti ir pirkta Dabas Stacijas veikalā, kur, manuprāt, ir ļoti liela izvēle. Protams, šis nav ikdienas prieks, jo ir diez gan dārgi, ņemot vēra, ka tie ir 250g, bet visādi citādi labs produkts. Pagatavot tos vislabāk ir, liekot vārošā ūdenī ar mazliet sāli un eļļu. Ļoti uzmanīgi jāseko līdzi gatavībai, lai nesanāk putra. 
  • Kurkuma latte – vēl viens produkts, ko esmu pamēginājusi tikai tagad, kad jau visi par to zina. Nu varbūt ne visi, tāpēc izlēmu iekļaut šo produkti arī šeit. Jūtu, ka par kurkumu būs jāuzraksta arī sīkāk, tāpat kā par šī dzēriena pagatavošanu un labajām īpašibām. Taču īsumā varu teikt, ka kurkuma latte būtu ieteicama tiem, kuriem ir kādas gremošanas problēmas (vēdera pūšanās, piemēram) un tiem, kuri grib stiprināt imunitāti. Sastāvā ir arī ingvers, kanēlis, vaniļa u.c. garšvielas. Visgaršīgāk un efektīvāk malkot to ir ar medu un sviesta pikucīti. Iegādāties var tur, kur ir Sonnentor produkcija. Pati šo te pirku Dabas Stacijā, bet vajadzētu būt arī citur.  
Dalīties un sekot: