Maija atradumi

Maija atradumi

Kā jau ierasts, vēlos pastāstīt par produktiem un vietām, kas neatstāj vienaldzīgu, un ko labprāt iesaku arī jums!

Restorāns Zivju lete

Adrese: Dzirnavu iela 41

Uz restorānu devāmies kopā ar www.topivesels.lv autori Anci. Kā jau ierasts – devāmies ar latvietim tipisko skepsi, jo jūras produktus pagatavot labi nav vieglākais uzdevums. Pie tam, ļoti būtiska ir arī pašu izejvielu kvalitāte. Lai arī neuzskatu sevi par ekspertu šajā jomā un tāda nebūt neesmu, tomēr ir gadījies “baudīt” jūras veltes, kuras nav iespējams sakost. Šī vieta noteikti nav no tām! Baudījām fantastiskus nēģus želejā (nav tā, ka man tie vienmēr garšotu… bet šie bija patiesi ļoti garšīgi), melnos ikrus, austeres (yes, pagaršoju pirmo reizi mūža), kuras bija svaigi atvestas, jūras velšu sautējumu un kalmāru. No šiem man īpaši vēl jāizceļ jūras velšu sautējums, kas tika pasniegts kopā ar maizi. Lai arī neesmu maizes lielākā patērētāja, tomēr šoreiz sautējuma šķidrums bija tik garšīgs, ka prasījās vēl maizīti, lai nelaistu labumu vējā 🙂 Ja ejat ēst kopā ar kādu, kuram jūras veltes nav pie sirds, tad labāk neejiet, jo ēdienkartē neatradīsit alternatīvus/vegāniskus vai veģetārus ēdienus. Tāpat arī desertu izvēle nav sevišķi liela vai ekskluzīva. Taču lieliskai jūras velšu maltītei šī vieta būs tiešām lieliski atbilstoša.

 

Bezglutēna bumbiņas un nori čipšu uzkodas

Kur? Dabas Stacijas veikalos

Dabas Stacijā patiesi var atrast daudz un dažadus bezglutēna našķus (kvinojas bumbiņas, prosas bumbiņas u.c.), kas var būt ļoti aktuāli tiem, kuri uztura nedrīkst lietot kviešus vai citus glutēnu saturošus graudaugus. Nori Čipši var pagatavots arī pats, bet… ja ir slinkums, tad šis būs ļoti labs variants. Nori čipšus ņēmu ar čili garšu un tie jāatzīst tiešam bija asi (nebūs piemēroti maziem bērniem), bet visādi citādi ļoti garšīgi.

Ingvera končas ar mango

Kur? Dabas Stacija

Ziniet, es ļoti reti, kad ēdu vienkārši konfektes. Ne man prasās, ne man garšo. Šis ļoti garšo. 🙂 Esmu dzirdējusi, ka ingvers labi palīdz arī, ja ir nelaba dūša, tad nu šīs končas varētu būt ļoti atbilstošas arī grūtniecēm. Tas, kas šīs konfektes atšķir no citam, ir tas, ka patiešām ir jūtams ingveram raksturīgais asumiņš. Pieejamas vairākas garšas, taču es iegādājos tieši ar mango garšu.

Sastāvā – niedru cukurs, ingvers (7%), tapiokas ciete, dabīgais mango aromatizētājs.

Griķu makaroni

Kur? Dabas Stacija

Būšu to Dabas Staciju jau pārslavējusi, bet neko darīt. Gribēju jums pastāstīt, ka šeit iegādājos arī griķu makaronus – gan spageti, gan mazus gliemežvāciņus. Bērnam garšo un tas jau, šķiet, ir pats galvenais 🙂 Man pašai ļoti patīk tieši spageti. Jaiemanās gan viņus labi izvārīt. Makaronus jāliek verdošā ūdenī, kam piepilināta eļļa un jāparaugās, vai tie nav salipuši kopā, t.i. katliņā kārtīgi jāatdala. Ceru, ka noderēs arī jums!

 

Dr.Hauschka ceļojumu komplekti

Kur? Izmēģinājuma, ceļojuma komplekti pieejami U/v Stokmann,  U/v Debenhams, Benu Aptiekās, eko veikalos Biotēka un pie sertificētajiem Dr. Hauschka kosmetologiem.

Jau labu laiku esmu draugos ar Dr.Hauschka kosmētiku – dabīga, patīkama un kvalitatīva kosmētika, kas piemērojama ikvienam ādas tipam. Tagad Dr.Hauschka piedāvā arī ceļojumu komplektus – tie var noderēt gan ceļojumiem, gan tam, lai vienkārši izmēģinātu kosmētiku, jo produkti pieejami 10ml iepakojumos. Ir pieejami, ja nemaldos, 4 veidu komplektiņi – es šobrīd izmēģinu pilno komplektu, kas paredzēts sejas kopšanai naktī.

Cena: Ap ~25EUR atkarībā no komplektiņa

Dalīties un sekot: