Oktobra produkti

Oktobra produkti

Rudentiņš bagāts vīrs un ir arī sakrājušies produkti, par kuriem gribu pastāstīt. Lasītāju ticamībai – šie raksti ir no manas brīvas gribas un rakstu tikai to, ko patiešām domāju. 🙂

  1. Dateļu šokolādes našķi 

Šīs dateļu-kakao bumbiņas tiešām ir lielisks, ērti līdzi paņemams našķis. Tiesa, viegli līdzi paņemams tas ir tāpēc, ka ir izmantots diez gan daudz iepakojums. Sastāvā patiešām nav nekā lieka un vienlaikus bumbiņas nav arī sevišķi saldas arī ar visu dateļu klātbūtni. Mana galvenā našķa mēraukla ir sastāvs un tas, vai tas garšo bērnam. Abos kritērijos varu likt desmitnieku.

Cena: ~2,50

Kur? Dabas Stacija

2. Eucerin Hyaluron Filler 

Es droši esmu no tām sievietēm, kuras nesaprot, kam ir vajadzīgi 7 dažādu nosaukumu krēmi, kā atšķiras konsīleris no fillera un vispār… Mans kosmētikas maksimums ir skropstu tuša, acu zīmulis, krēms un nu jau arī acu krēms. Līdz ar ko var nojaust, ka ļoti maz spēju novērtēt jaunus kosmētikas produktus. Kā gadījies kā ne, tiku uzaicināta uz Eucerin prezentācijas pasākumu (nebija ne jausmas, par ko būs stāsts),kurā man tika veikts ādas tests un tiku pie Fillera, kas pēc būtības pabaro un aizsargā ādu no ārējās vides (droši,ka arī no iekšējās, piemēram, stresa). Lietoju aptuveni nedēļu un tas, ko pamanu, ir, ka sejas āda jūtas patiešām svaigāka, dzīvāka, mirdzošāka. Cena nenoliedzami ir iespaidīga, taču, ja spēj abstrahēties no tās, tad produkts tiešām ir ļoti foršs un patīkams.

Cena: ~ 35 EUR

Kur? Aptiekās

3. Bauckhof Falafelu maisījums

Falafeli ir no Austrumiem nākošs olbaltumvielām bagāts ēdiens, kuru maisījumu var izmantot ne tikai bumbiņu gatavošanai, bet arī veģetāro burgeru gatavošanai. Tāpat maisījumu var izmantot kā “rīvmaizi” un lai biezinātu mērces. Falafelus no nulles pagatavot priekš steidzīgas ikdienas ir diez gan laikietilpīgi, līdz ar ko šis tiešām ir lielisks variants.

Cena: ~1,60-1,90 EUR

Kur? Biotēka & Dabas Stacija & pat Stockmann

4. Gemoss Just Nature līnija

Gemoss izlaidis veselu lērumu produktu, ar kuriem noteikti vērts papildināt savus virtuves skapīšus un kuri nav nemaz tik bieži atrodami – sorgo un sarkanais sorgo, melnās pupiņas, bio baltā kvinoja, sarkanā un melnā kvinoja un amarants, kā arī tādi biežāk pieejami produkti kā lēcas, turku zirņi, kuskuss, prosa, linsēklas. Produkti ir gan bio, gan bez bio marķējuma. Lielajos Rimi jau vairākas reizes esmu pamanījusi, bet nešaubos, ka var nopirkt arī Gemoss veikalā.

Cenas: dažādas, jo produkti atšķirīgi, taču kopumā cenas ir pieejamas.

Kur? Lielveikalos & Gemoss

5. Alce Nero citrona sula 

Ļoti ērti kulinārijai ir izmantot šo Alce Nero citronu sulu. Īpaši labi, jo produkts ir bioloģiskas kvalitātes. Lietoju klāt salātiem, kūkām un vienkārši tukšā dūšā no rīta iemalkojot siltu ūdeni.

Cena: 2,60 EUR

Kur? Biotēka

6. Pupuchi kaltētās cūku pupas

Ļoti feins produkts, kas ziemā atgādinās par augustu un šī droši bija pirmā reize veikalu plauktos, kad ieraudzīju tur kaltētas cūku pupas. Pagatavošana ir ļoti vienkārša – vāra aptuveni 20 minūtes, pievieno sāli un visu pārējo, ko sirds kāro. Es ēdu vienkārši ar sviestu un baudīju. 🙂

Cena: ~3,50 EUR par ~600g

Kur? Dabas Stacija

Iepriekšējie atklājumu raksti. 

Summary
Review Date
Reviewed Item
Kosmētika, pārtika
Author Rating
51star1star1star1star1star
Dalīties un sekot: